3olives OÜ
Registrisse kantud 113571593olives OÜ (registrikood 11357159) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tabasalu alevik, tegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). 2025. aasta müügitulu oli 120 441 eurot ja puhaskasum 37 222 eurot, bilansimaht 83 392 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andre Rühka. Juhatuse liige on Andre Rühka. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.02.2007 (19 a 7 k) · Ranna tee 21, Tabasalu alevik, 76901
Registriandmed KMKR EE101224248 · osakapital 2 569 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101224248
- Osakapital
- 2 569 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maastiku hooldus ja korrashoid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 30,9 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 87,8 % | 2024: 11,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,9 % | 2024: 11,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −9,5 % | 2024: −18,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +14,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 120 441 | 133 142 | 164 022 | 167 455 | 145 138 | 62 035 | 47 654 |
| Puhaskasum | 37 222 | 577 | 1 588 | -7 755 | 3 661 | 4 532 | -287 |
| Käibevara | 52 559 | 8 987 | 8 933 | 26 372 | 15 937 | 11 032 | 8 564 |
| Põhivara | 30 833 | 37 083 | 42 083 | 48 255 | 7 715 | 6 956 | 3 539 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 83 392 | 46 070 | 51 016 | 74 627 | 23 652 | 17 988 | 12 103 |
| Kohustised kokku | 40 975 | 40 875 | 46 398 | 71 597 | 12 867 | 10 864 | 9 511 |
| Omakapital | 42 417 | 5 195 | 4 618 | 3 030 | 10 785 | 7 124 | 2 592 |
| Kasumimarginaal | 30,9 % | 0,4 % | 1,0 % | -4,6 % | 2,5 % | 7,3 % | -0,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 52 559 € · 63,0 %
- Põhivara 30 833 € · 37,0 %
- Lühiajalised kohustised 27 935 € · 33,5 %
- Pikaajalised kohustised 13 040 € · 15,6 %
- Omakapital 42 417 € · 50,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 37,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
81301 Maastiku hooldus ja korrashoid põhitegevus 118 423 €
-
81231 Muu puhastustegevus 2 018 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 425 € | 2 492 € | 64 040 € | 3 |
| II kv 2026 | 1 839 € | 1 055 € | 46 036 € | 2 |
| I kv 2026 | 6 166 € | 967 € | 34 515 € | 1 |
| IV kv 2025 | 7 706 € | 891 € | 61 512 € | 1 |
| III kv 2025 | 774 € | 593 € | 22 607 € | 1 |
| II kv 2025 | 216 € | 170 € | 7 223 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 900 € | 4 147 € | 5 983 € | 1 |
| IV kv 2024 | 11 985 € | 5 873 € | 49 199 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 142 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 831 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 72,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 347 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 532 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andre Rühka
- Fish Hunter OÜ Osanik Maksuvõlg
- Green Green OÜ Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Kadakamarja tee puurkaev ja alajaam Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 3 192 | 2 461 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium · maksed 3 192 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10106354 / 8
-
18.03.2020Muutmiskanne Ä 10106354 / 7
-
18.03.2020Muutmiskanne Ä 10106354 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10106354 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10106354 / 5
-
17.01.2012Muutmiskanne Ä 10106354 / 4
-
26.11.2010Muutmiskanne Ä 10106354 / 3
-
04.04.2008Muutmiskanne Ä 106354 / 2
-
27.02.2007Esmakanne Ä 106354
-
14.02.2007Esmakanne Ä 106354 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 07.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 02.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |