ArmSec Solution OÜ
Registrisse kantud 11362166ArmSec Solution OÜ (registrikood 11362166) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused (EMTAK 93291). 2025. aasta müügitulu oli 11 429 eurot ja puhaskasum -1 212 eurot, bilansimaht 5 966 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Härmo Lõsov. Juhatuse liige on Härmo Lõsov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.02.2007 (19 a 7 k) · Kesk tn 34, Pärnu linn, 80029
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -10,6 % | 2024: 45,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -20,3 % | 2024: 63,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +13,7 % | 2024: +2 478,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 429 | 10 055 | 390 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -1 212 | 4 579 | 43 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 5 966 | 7 178 | 2 559 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 966 | 7 178 | 2 559 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 5 966 | 7 178 | 2 559 | 2 556 | 2 556 | 2 556 | 2 556 |
| Kasumimarginaal | -10,6 % | 45,5 % | 11,0 % | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 5 966 € · 100,0 %
- Omakapital 5 966 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2022 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKesk tn 34, Pärnu linn, 80029
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 960 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kaitseressursside Amet · maksed 960 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
10.02.2026Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 30033102 / 12
-
17.12.2025Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 30033102 / 11
-
27.08.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30033102 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30033102 / 9
-
12.08.2020Muutmiskanne Ä 30033102 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30033102 / 7
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30033102 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30033102 / 5
-
29.04.2016Muutmiskanne Ä 30033102 / 4
-
11.04.2013Muutmiskanne Ä 30033102 / 3
-
02.04.2013Muutmiskanne Ä 30033102 / M4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.09.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 04.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |