IDline OÜ
Registrisse kantud 11364389IDline OÜ (registrikood 11364389) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük (EMTAK 47831). 2025. aasta müügitulu oli 430 710 eurot ja puhaskasum -1 667 eurot, bilansimaht 271 883 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ott Hünnev. Juhatuse liige on Ott Hünnev. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.04.2007 (19 a 5 k) · Purje tn 10, Pärnu linn, 80029
Registriandmed KMKR EE101141004 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101141004
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,4 % | 2024: 7,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,1 % | 2024: 24,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,1 % | 2024: 72,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,9 | 2024: 3,0 |
| Müügitulu kasv | −19,8 % | 2024: −38,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 430 710 | 537 354 | 876 672 | 782 486 | 404 535 | 396 379 | 411 497 |
| Puhaskasum | -1 667 | 39 648 | 3 361 | 12 088 | 26 811 | 14 924 | 13 094 |
| Käibevara | 208 256 | 153 257 | 154 892 | 168 103 | 110 719 | 84 488 | 102 939 |
| Põhivara | 63 627 | 66 016 | 59 261 | 58 993 | 49 595 | 28 062 | 33 717 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 271 883 | 219 273 | 214 153 | 227 096 | 160 314 | 112 550 | 136 656 |
| Kohustised kokku | 113 809 | 59 532 | 94 061 | 110 364 | 55 671 | 34 717 | 73 747 |
| Omakapital | 158 074 | 159 741 | 120 092 | 116 732 | 104 643 | 77 833 | 62 909 |
| Kasumimarginaal | -0,4 % | 7,4 % | 0,4 % | 1,5 % | 6,6 % | 3,8 % | 3,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 208 256 € · 76,6 %
- Põhivara 63 627 € · 23,4 %
- Lühiajalised kohustised 111 419 € · 41,0 %
- Pikaajalised kohustised 2 390 € · 0,9 %
- Omakapital 158 074 € · 58,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
47831 Mootorrataste, nende osade ja lisaseadmete jaemüük põhitegevus 413 735 €
-
18122 Perioodikaväljaannete, reklaammaterjalide, blankettide jms trükkimine 16 975 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 073 € | 1 593 € | 132 721 € | 2 |
| II kv 2026 | 2 682 € | 1 107 € | 136 982 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 527 € | 1 088 € | 124 432 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 478 € | 2 262 € | 97 391 € | 1 |
| III kv 2025 | 11 146 € | 3 155 € | 151 396 € | 1 |
| II kv 2025 | 6 561 € | 3 097 € | 125 268 € | 2 |
| I kv 2025 | 5 368 € | 3 061 € | 109 540 € | 2 |
| IV kv 2024 | 9 377 € | 3 122 € | 112 613 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 024 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 531 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 17,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 44 240 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 511 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPurje tn 10, Pärnu linn, 80029
Riskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 02.12.2020 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus kaupleja kasuks | – |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 442 | 22 537 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Lääneranna Vallavalitsus · maksed 552 €
- Tori Vallavalitsus · maksed 488 €
- Kihnu Vallavalitsus · maksed 259 €
- OÜ Saarde Kommunaal · maksed 143 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30033487 / 7
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30033487 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30033487 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30033487 / 4
-
25.01.2012Muutmiskanne Ä 30033487 / 3
-
29.12.2011Muutmiskanne Ä 30033487 / M1
-
15.07.2011Muutmiskanne Ä 30033487 / 2
-
27.04.2007Esmakanne Ä 33487
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 02.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |