RIVOCO OÜ
Registrisse kantud 11364975RIVOCO OÜ (registrikood 11364975) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Metsaääre küla, tegevusala veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus (EMTAK 43222). 2025. aasta müügitulu oli 970 440 eurot ja puhaskasum 279 072 eurot, bilansimaht 871 786 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivo Raidla. Juhatuse liige on Ivo Raidla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.05.2007 (19 a 5 k) · Kadaka tee 1, Metsaääre küla, 86408
Registriandmed KMKR EE101198138 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101198138
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veetorustiku ja sanitaarseadmete paigaldus, remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 28,8 % | 2024: 25,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,4 % | 2024: 32,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 2024: 92,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 22,8 | 2024: 11,1 |
| Müügitulu kasv | +35,3 % | 2024: +86,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +21,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 970 440 | 717 138 | 384 850 | 511 124 | 479 526 | 374 081 | 322 913 |
| Puhaskasum | 279 072 | 182 647 | 40 187 | 69 383 | 121 658 | 58 934 | 63 839 |
| Käibevara | 806 425 | 532 252 | 411 812 | 375 897 | 378 475 | 328 037 | 277 274 |
| Põhivara | 65 361 | 73 015 | 11 787 | 10 926 | 17 252 | 14 803 | 17 331 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 871 786 | 605 267 | 423 599 | 386 823 | 395 727 | 342 840 | 294 605 |
| Kohustised kokku | 35 311 | 47 864 | 48 843 | 52 254 | 28 105 | 7 460 | 3 159 |
| Omakapital | 836 475 | 557 403 | 374 756 | 334 569 | 367 622 | 335 380 | 291 446 |
| Kasumimarginaal | 28,8 % | 25,5 % | 10,4 % | 13,6 % | 25,4 % | 15,8 % | 19,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 806 425 € · 92,5 %
- Põhivara 65 361 € · 7,5 %
- Lühiajalised kohustised 35 311 € · 4,1 %
- Omakapital 836 475 € · 95,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 22,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 26 979 € | 17 542 € | 81 623 € | 6 |
| II kv 2026 | 40 240 € | 18 610 € | 132 584 € | 7 |
| I kv 2026 | 49 424 € | 21 670 € | 153 126 € | 6 |
| IV kv 2025 | 80 619 € | 26 846 € | 308 884 € | 6 |
| III kv 2025 | 64 710 € | 24 451 € | 356 347 € | 7 |
| II kv 2025 | 50 278 € | 24 245 € | 214 225 € | 9 |
| I kv 2025 | 30 857 € | 21 940 € | 129 776 € | 6 |
| IV kv 2024 | 34 211 € | 22 205 € | 163 683 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 993 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 847 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 27 208 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 874 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKadaka tee 1, Metsaääre küla, 86408
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Saarde vald 28,8 %
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Saarde vald 23,8 %
- 2. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Saarde vald 279 072 €
- 3. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Saarde vald 46 512 €
- 4. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Saarde vald 35,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 951 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Põhja-Pärnumaa Vallavalitsus · maksed 1 951 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30033616 / 9
-
13.11.2022Muutmiskanne Ä 30033616 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30033616 / 7
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30033616 / 6
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30033616 / 5
-
05.04.2016Muutmiskanne Ä 30033616 / 4
-
18.03.2015Muutmiskanne Ä 30033616 / 3
-
09.07.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 33616 / 2
-
18.05.2007Esmakanne Ä 33616
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 24.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 24.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |