OÜ Etalon
Registrisse kantud 11368134OÜ Etalon (registrikood 11368134) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon (EMTAK 74121). 2025. aasta müügitulu oli 2 020 eurot ja puhaskasum -1 252 eurot, bilansimaht 101 398 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Risto Mandre. Juhatuse liikmed on Risto Mandre, Eleka Pajusaar. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.03.2007 (19 a 6 k) · Sõjakooli tn 12, Tallinn, 11316
Registriandmed KMKR EE101145123 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101145123
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -62,0 % | 2024: 661,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,3 % | 2024: 51,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,9 % | 2024: 99,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,4 | 2024: 116,5 |
| Müügitulu kasv | −74,9 % | 2024: +101,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +46,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 020 | 8 033 | 3 980 | 100 | 560 | 300 | 330 |
| Puhaskasum | -1 252 | 53 111 | 30 689 | -59 178 | 34 290 | 20 664 | 5 404 |
| Käibevara | 32 973 | 31 680 | 64 723 | 43 442 | 109 147 | 84 985 | 71 684 |
| Põhivara | 68 425 | 71 114 | 393 | 791 | 1 264 | 1 737 | 866 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 101 398 | 102 794 | 65 116 | 44 233 | 110 411 | 86 722 | 72 550 |
| Kohustised kokku | 5 128 | 272 | 15 705 | 25 511 | 32 511 | 43 112 | 49 605 |
| Omakapital | 96 270 | 102 522 | 49 411 | 18 722 | 77 900 | 43 610 | 22 945 |
| Kasumimarginaal | -62,0 % | 661,2 % | 771,1 % | -59 178,0 % | 6 123,2 % | 6 888,0 % | 1 637,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 32 973 € · 32,5 %
- Põhivara 68 425 € · 67,5 %
- Lühiajalised kohustised 5 128 € · 5,1 %
- Omakapital 96 270 € · 94,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 22 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 282 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 33 € | 0 € | 285 € | 0 |
| I kv 2025 | 346 € | 0 € | 2 785 € | 0 |
| IV kv 2024 | 292 € | 0 € | 1 883 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.04.2024Muutmiskanne Ä 10107691 / 8
-
08.04.2024Muutmiskanne Ä 10107691 / M2
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10107691 / 7
-
26.06.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10107691 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10107691 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10107691 / 4
-
01.09.2016Muutmiskanne Ä 10107691 / 3
-
06.02.2012Muutmiskanne Ä 10107691 / 2
-
25.01.2012Muutmiskanne Ä 10107691 / M1
-
27.03.2007Esmakanne Ä 107691
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 22.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 03.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 05.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |