OÜ Integer Invest
Registrisse kantud 11368418OÜ Integer Invest (registrikood 11368418) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 54 700 eurot ja puhaskasum 397 551 eurot, bilansimaht 2 811 595 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Raudne. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liige on Indrek Raudne. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.03.2007 (19 a 6 k) · F. J. Wiedemanni tn 10, Tallinn, 10126
Registriandmed KMKR EE101132822 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101132822
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 726,8 % | 2024: 53,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 14,3 % | 2024: 0,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 2024: 98,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 70,7 | 2024: 72,2 |
| Müügitulu kasv | +46,3 % | 2024: +27,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54 700 | 37 379 | 29 314 | 158 261 | 24 910 | 48 172 | 176 650 |
| Puhaskasum | 397 551 | 20 014 | 2 617 | 105 568 | 7 145 | -124 876 | 54 307 |
| Käibevara | 2 320 072 | 1 941 776 | 1 956 394 | 1 169 727 | 1 254 848 | 1 373 019 | 1 417 880 |
| Põhivara | 491 523 | 466 368 | 443 369 | 1 208 676 | 1 014 300 | 888 961 | 973 047 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 811 595 | 2 408 144 | 2 399 763 | 2 378 403 | 2 269 148 | 2 261 980 | 2 390 927 |
| Kohustised kokku | 32 804 | 26 905 | 23 538 | 4 795 | 1 108 | 1 030 | 5 101 |
| Omakapital | 2 778 791 | 2 381 239 | 2 376 225 | 2 373 608 | 2 268 040 | 2 260 950 | 2 385 826 |
| Kasumimarginaal | 726,8 % | 53,5 % | 8,9 % | 66,7 % | 28,7 % | -259,2 % | 30,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 320 072 € · 82,5 %
- Põhivara 491 523 € · 17,5 %
- Lühiajalised kohustised 32 804 € · 1,2 %
- Omakapital 2 778 791 € · 98,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 70,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 17,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 027 € | 0 € | 17 100 € | 0 |
| II kv 2026 | 9 409 € | 0 € | 39 500 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 501 € | 0 € | 12 100 € | 0 |
| IV kv 2025 | 4 529 € | 0 € | 20 400 € | 0 |
| III kv 2025 | 3 198 € | 0 € | 13 400 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 411 € | 0 € | 11 800 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 392 € | 0 € | 5 600 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 167 € | 0 € | 11 210 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 342 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 5 700 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Raudne
- Pindi Grupp OÜ Tegelik kasusaaja
- Intoka Management OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Hotell Euroopa Management Tegelik kasusaaja
- OÜ Gutshof Gotland Tegelik kasusaaja
- Ilpel OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Karlston Infra OÜ Tegelik kasusaaja
- Galeas Hoppet OÜ Juhatuse liige
- TWC Boats OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Integer Capital OÜ | 100 % | 3 600 € | 02.09.2023 | – |
| OÜ Centennial Investments | 100 % | 2 685 € | 01.09.2023 | – |
| OÜ Gutshof Gotland | 100 % | 2 556 € | 02.09.2023 | 120 354 €2024 |
| TWC Boats OÜ | 100 % | 2 556 € | 17.04.2025 | 0 €2025 |
| Pindi Grupp OÜ | 10 % | 600 € | 16.08.2023 | 775 309 €2024 |
| Laevaselts Runbjarn OÜ | 1,33 % | 50 € | 06.01.2025 | 9 619 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (48)
Näita kõiki (48)
-
Integer Capital OÜ 100 %
-
OÜ Gutshof Gotland 100 %
-
TWC Boats OÜ 100 %
-
Pindi Grupp OÜ 10 %
-
Laevaselts Runbjarn OÜ 1,33 %
Skeem
LEI 894500XEINN7W94A5T29 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemF. J. Wiedemanni tn 10, Tallinn, 10126
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 48 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.09.20262025. a majandusaasta aruanne esitatud
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10107721 / 9
-
08.06.2022Muutmiskanne Ä 10107721 / 8
-
13.01.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10107721 / 7
-
16.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10107721 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10107721 / 5
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10107721 / 4
-
30.01.2012Muutmiskanne Ä 10107721 / 3
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 10107721 / M1
-
18.04.2007Märkus Ä 107721 / 2
-
28.03.2007Esmakanne Ä 107721
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 22.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2007 | – | – |