Rammumehe Osaühing
Registrisse kantud 11368453Rammumehe Osaühing (registrikood 11368453) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Randvere küla, tegevusala spordiehitiste käitus (EMTAK 93111). 2025. aasta müügitulu oli 2 100 eurot ja puhaskasum -9 127 eurot, bilansimaht 14 613 eurot. Juhatuse liikmed on Mati Lill, Sulev Lüütsepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.03.2007 (19 a 6 k) · Silva põik 1, Randvere küla, 74001
Registriandmed KMKR EE101131072 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101131072
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spordiehitiste käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -434,6 % | 2024: -111,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -62,5 % | 2024: -19,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −50,6 % | 2024: −58,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 100 | 4 250 | 10 310 | 10 446 | 0 | 0 | 6 418 |
| Puhaskasum | -9 127 | -4 727 | -772 | 3 615 | -541 | -1 046 | -1 824 |
| Käibevara | 14 613 | 12 814 | 9 862 | 10 259 | 25 624 | 26 165 | 27 227 |
| Põhivara | 0 | 10 926 | 18 630 | 26 334 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 613 | 23 740 | 28 492 | 36 593 | 25 624 | 26 165 | 27 227 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 25 | 7 354 | 0 | 0 | 16 |
| Omakapital | 14 613 | 23 740 | 28 467 | 29 239 | 25 624 | 26 165 | 27 211 |
| Kasumimarginaal | -434,6 % | -111,2 % | -7,5 % | 34,6 % | – | – | -28,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 613 € · 100,0 %
- Omakapital 14 613 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 128 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 128 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 462 € | 0 € | 2 100 € | 0 |
| II kv 2025 | 128 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 451 € | 0 € | 2 050 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mati Lill
- Majaühistu Silva Majad Juhatuse liige
-
Anne Lill
- Mittetulundusühing Eesti Hooldajate Liit Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemSilva põik 1, Randvere küla, 74001
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10107725 / 6
-
13.06.2018Muutmiskanne Ä 10107725 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10107725 / 4
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10107725 / 3
-
13.02.2012Muutmiskanne Ä 10107725 / 2
-
28.03.2007Esmakanne Ä 107725
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.08.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |