Optim Finants OÜ
Registrisse kantud 11368909Optim Finants OÜ (registrikood 11368909) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 181 705 eurot ja puhaskasum 18 328 eurot, bilansimaht 87 358 eurot. Juhatuse liikmed on Olga Larina, Svetlana Šurup. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.03.2007 (19 a 6 k) · Järveotsa tee 25, Tallinn, 13520
Registriandmed KMKR EE101238593 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101238593
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,1 % | 2024: 1,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,4 % | 2024: 6,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,8 % | 2024: 42,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +10,2 % | 2024: −1,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 181 705 | 164 902 | 166 815 | 144 015 | 116 693 | 112 226 | 102 348 |
| Puhaskasum | 18 328 | 2 336 | 5 365 | 1 933 | 5 017 | 5 476 | 667 |
| Käibevara | 56 709 | 50 730 | 42 853 | 49 165 | 61 137 | 66 992 | 30 904 |
| Põhivara | 30 649 | 34 393 | 37 451 | 37 451 | 3 951 | 3 951 | 154 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 87 358 | 85 123 | 80 304 | 86 616 | 65 088 | 70 943 | 31 058 |
| Kohustised kokku | 32 495 | 48 588 | 46 105 | 57 782 | 30 217 | 41 089 | 6 680 |
| Omakapital | 54 863 | 36 535 | 34 199 | 28 834 | 34 871 | 29 854 | 24 378 |
| Kasumimarginaal | 10,1 % | 1,4 % | 3,2 % | 1,3 % | 4,3 % | 4,9 % | 0,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 56 709 € · 64,9 %
- Põhivara 30 649 € · 35,1 %
- Lühiajalised kohustised 25 137 € · 28,8 %
- Pikaajalised kohustised 7 358 € · 8,4 %
- Omakapital 54 863 € · 62,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 278 € | 9 202 € | 50 832 € | 5 |
| II kv 2026 | 16 224 € | 9 039 € | 45 960 € | 5 |
| I kv 2026 | 14 808 € | 9 291 € | 42 142 € | 5 |
| IV kv 2025 | 16 602 € | 10 054 € | 41 833 € | 5 |
| III kv 2025 | 17 921 € | 10 402 € | 51 240 € | 5 |
| II kv 2025 | 16 857 € | 10 565 € | 43 113 € | 6 |
| I kv 2025 | 15 359 € | 9 846 € | 42 903 € | 6 |
| IV kv 2024 | 15 739 € | 10 682 € | 38 258 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 759 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 067 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 944 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 180 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubRaamatupidamine - me pakume mitmesuguseid raamatupidamis- ja õigusteenuseid, keskendume KÜ, äri- ja mittetulundusühingutele. Registreerime ettevõtteid.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10107775 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10107775 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10107775 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10107775 / 3
-
28.10.2011Muutmiskanne Ä 10107775 / 2
-
29.03.2007Esmakanne Ä 107775
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |