Refit & Maintenance OÜ
Registrisse kantud 11372555Refit & Maintenance OÜ (registrikood 11372555) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Lehola küla, tegevusala tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus (EMTAK 33151). 2024. aasta müügitulu oli 2 451 197 eurot ja puhaskasum 309 128 eurot, bilansimaht 526 745 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristin Kerem. Juhatuse liige on Kristin Kerem. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.04.2007 (19 a 6 k) · Mõisa tee 8, Lehola küla, 76603
Registriandmed KMKR EE101308575 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.07–30.06
- KMKR number
- EE101308575
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.07 – 30.06
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 12,6 % | 2023: -1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 95,3 % | 2023: -89,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 61,6 % | 2023: 19,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,5 | 2023: 1,1 |
| Müügitulu kasv | +132,1 % | 2023: +93,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | +0,8 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 451 197 | 1 056 203 | 546 456 | 285 863 | 1 198 215 | 2 352 613 |
| Puhaskasum | 309 128 | -13 545 | 12 282 | -236 778 | 19 142 | -132 529 |
| Käibevara | 347 111 | 65 492 | 40 526 | 39 575 | 193 574 | 260 069 |
| Põhivara | 179 634 | 11 693 | 43 200 | 103 498 | 107 708 | 154 310 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 526 745 | 77 185 | 83 726 | 143 073 | 301 282 | 414 379 |
| Kohustised kokku | 202 437 | 62 005 | 55 001 | 126 630 | 111 407 | 243 646 |
| Omakapital | 324 308 | 15 180 | 28 725 | 16 443 | 189 875 | 170 733 |
| Kasumimarginaal | 12,6 % | -1,3 % | 2,2 % | -82,8 % | 1,6 % | -5,6 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 347 111 € · 65,9 %
- Põhivara 179 634 € · 34,1 %
- Lühiajalised kohustised 77 437 € · 14,7 %
- Pikaajalised kohustised 125 000 € · 23,7 %
- Omakapital 324 308 € · 61,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 198 € | 0 € | 0 € | 6 |
| II kv 2026 | 16 330 € | 16 452 € | 0 € | 6 |
| I kv 2026 | 137 716 € | 141 529 € | 531 236 € | 6 |
| IV kv 2025 | 2 073 € | 0 € | 639 399 € | 6 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 6 772 € | 6 |
| II kv 2025 | 121 489 € | 124 721 € | 806 678 € | 6 |
| I kv 2025 | 4 591 € | 0 € | 669 190 € | 6 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 139 324 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 66 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristin Kerem
- Eesti Iiri Hundikoerte ja Šoti Hirvekoerte Tõuühing Tegelik kasusaaja
- Lääne-Harju Koertekasvatajate Klubi Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Lääne-Harju vald 6 tk
- 8. Kõige pikema staažiga juhatused · Lääne-Harju vald 19,5 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10108174 / 9
-
27.07.2020Muutmiskanne Ä 10108174 / 8
-
13.07.2020Muutmiskanne Ä 10108174 / M15
-
24.04.2018Muutmiskanne Ä 10108174 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10108174 / 6
-
22.01.2014Muutmiskanne Ä 10108174 / 5
-
05.03.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10108174 / M4
-
30.06.2010Muutmiskanne Ä 10108174 / 4
-
05.02.2010Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 108174 / M3
-
18.01.2010Toimiku dokumentide kontroll Ä 108174 / M2
-
07.10.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 108174 / M1
-
21.08.2009Muutmiskanne Ä 108174 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 23.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 11.12.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |