OÜ ÖKOPESA
Registrisse kantud 11375499OÜ ÖKOPESA (registrikood 11375499) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Otepää linn, tegevusala metsamajandust abistavad tegevused (EMTAK 02401). 2025. aasta müügitulu oli 1 372 890 eurot ja puhaskasum 9 974 eurot, bilansimaht 1 719 438 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Triin Peips. Juhatuse liige on Triin Peips. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.04.2007 (19 a 6 k) · Kopli tn 1a, Otepää linn, 67403
Registriandmed KMKR EE101224510 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101224510
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metsamajandust abistavad tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,7 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,2 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,9 % | 2024: 62,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,5 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | −21,2 % | 2024: −13,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 372 890 | 1 742 125 | 2 021 644 | 2 012 585 | 1 546 299 | 1 318 193 | 1 796 196 |
| Puhaskasum | 9 974 | 10 620 | -103 365 | -99 075 | -258 782 | -76 439 | 193 559 |
| Käibevara | 727 445 | 760 329 | 735 749 | 719 792 | 735 999 | 699 172 | 739 449 |
| Põhivara | 991 993 | 598 040 | 682 940 | 772 435 | 694 290 | 833 890 | 870 993 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 719 438 | 1 358 369 | 1 418 689 | 1 492 227 | 1 430 289 | 1 533 062 | 1 610 442 |
| Kohustised kokku | 861 597 | 510 502 | 611 442 | 581 615 | 420 602 | 264 593 | 265 534 |
| Omakapital | 857 841 | 847 867 | 807 247 | 910 612 | 1 009 687 | 1 268 469 | 1 344 908 |
| Kasumimarginaal | 0,7 % | 0,6 % | -5,1 % | -4,9 % | -16,7 % | -5,8 % | 10,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 727 445 € · 42,3 %
- Põhivara 991 993 € · 57,7 %
- Lühiajalised kohustised 209 988 € · 12,2 %
- Pikaajalised kohustised 651 609 € · 37,9 %
- Omakapital 857 841 € · 49,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 57,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused põhitegevus 691 614 €
-
47521 Käsi-tööriistade ja rauakaupade jaemüük 646 174 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 35 102 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 52 185 € | 23 186 € | 292 292 € | 10 |
| II kv 2026 | 46 041 € | 18 907 € | 374 871 € | 15 |
| I kv 2026 | 26 543 € | 12 265 € | 246 491 € | 8 |
| IV kv 2025 | 48 482 € | 14 979 € | 397 838 € | 10 |
| III kv 2025 | 25 455 € | 13 069 € | 327 480 € | 10 |
| II kv 2025 | 38 995 € | 13 296 € | 563 136 € | 9 |
| I kv 2025 | 26 159 € | 11 653 € | 341 974 € | 9 |
| IV kv 2024 | 62 744 € | 24 496 € | 502 660 € | 8 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 395 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 729 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 44,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 97 431 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 486 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Triin Peips
- MTÜ Tuulepesa Inspiratsiooni Keskus Tegelik kasusaaja
- RedBeaver Spordiklubi MTÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Otepää vald 21,2 %
- 5. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Otepää vald 646 624 €
- 8. Kõige pikema staažiga juhatused · Otepää vald 19,5 a
- 11. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Otepää vald 152 543 €
- 12. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Otepää vald 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 3 378 | 5 556 |
| Müük avalikule sektorile | 41 677 | 97 989 |
| Toetused kokku | 3 378 | 5 556 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Munitsipaalpolitsei Amet · maksed 26 412 €
- Elva Varahalduse OÜ · maksed 5 662 €
- Otepää Vallavalitsus · maksed 3 658 €
- Eesti Töötukassa · toetus 3 378 €
- Valga Vallavalitsus · maksed 3 141 €
- Nõo Vallavalitsus · maksed 1 023 €
Riigihanked
14 lepingut 5 aastaga · 65 850 € ilma raamlepinguteta-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 23.07.2026 · raamleping
-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 23.07.2026 · raamleping
-
Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 486 486 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 06.04.2026 · 3 osa · raamleping
-
Taimlatööd RMK Reiu taimlas 2026 15 425 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 24.03.2026
-
Taimlatööd RMK Rulli taimlas 2026 26 000 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 24.03.2026
-
Taimlatööd RMK Purila taimlas 2026 21 525 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 24.03.2026
-
Riigimetsa Majandamise Keskus · 23.06.2024 · raamleping
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 23.05.2024
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.11.2023Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20038389 / 9
-
27.11.2023Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 20038389 / M4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20038389 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20038389 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20038389 / 6
-
25.06.2014Muutmiskanne Ä 20038389 / 5
-
10.02.2014Muutmiskanne Ä 20038389 / 4
-
26.12.2011Muutmiskanne Ä 20038389 / 3
-
03.10.2008Muutmiskanne Ä 38389 / 2
-
13.04.2007Esmakanne Ä 38389
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.02.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |