TUISU OÜ
Registrisse kantud 11377914TUISU OÜ (registrikood 11377914) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Kabli küla, tegevusala muud kaeve- ja mullatööd (EMTAK 43129). 2025. aasta müügitulu oli 317 698 eurot ja puhaskasum -78 201 eurot, bilansimaht 966 391 eurot. Juhatuse liikmed on Allar Nõmm, Artur Nõmm, Kuldar Nõmm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.05.2007 (19 a 4 k) · Töökoja, Kabli küla, 86002
Registriandmed KMKR EE101174123 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101174123
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud kaeve- ja mullatööd
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -24,6 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,2 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,3 % | 2024: 75,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 2,6 |
| Müügitulu kasv | −44,0 % | 2024: +11,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −24,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 317 698 | 567 500 | 510 445 | 530 410 | 754 147 | 1 298 204 | 1 148 241 |
| Puhaskasum | -78 201 | 167 | -10 867 | -21 900 | 40 525 | 87 527 | 11 762 |
| Käibevara | 228 902 | 243 674 | 271 188 | 390 662 | 499 191 | 518 067 | 313 759 |
| Põhivara | 737 489 | 780 266 | 810 165 | 825 938 | 608 675 | 659 233 | 746 015 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 966 391 | 1 023 940 | 1 081 353 | 1 216 600 | 1 107 866 | 1 177 300 | 1 059 774 |
| Kohustised kokku | 267 790 | 247 138 | 403 762 | 526 368 | 395 061 | 478 637 | 448 638 |
| Omakapital | 698 601 | 776 802 | 677 591 | 690 232 | 712 805 | 698 663 | 611 136 |
| Kasumimarginaal | -24,6 % | 0,0 % | -2,1 % | -4,1 % | 5,4 % | 6,7 % | 1,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 228 902 € · 23,7 %
- Põhivara 737 489 € · 76,3 %
- Lühiajalised kohustised 147 328 € · 15,2 %
- Pikaajalised kohustised 120 462 € · 12,5 %
- Omakapital 698 601 € · 72,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43129 Muud kaeve- ja mullatööd põhitegevus 267 023 €
-
02201 Metsavarumine 50 675 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 489 € | 6 718 € | 95 720 € | 5 |
| II kv 2026 | 24 667 € | 7 950 € | 143 368 € | 4 |
| I kv 2026 | 17 529 € | 8 095 € | 128 720 € | 5 |
| IV kv 2025 | 12 455 € | 9 897 € | 65 215 € | 4 |
| III kv 2025 | 26 705 € | 10 357 € | 137 916 € | 6 |
| II kv 2025 | 22 211 € | 11 984 € | 169 752 € | 6 |
| I kv 2025 | 16 057 € | 10 167 € | 76 608 € | 7 |
| IV kv 2024 | 17 398 € | 11 189 € | 98 579 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 163 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 239 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 31 907 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 861 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sander Pajanen
- CapitalMind OÜ Tegelik kasusaaja
- Jaagupi Sadama Arendus OÜ Osanik
-
Artur Nõmm
- ARN Haldus OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemine TöökojaKL-516626 · alates 09.09.2022
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Suurimad juhatused · Ehitus (EMTAK 43) 4 tk
- 12. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Häädemeeste vald 55 461 €
- 14. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Häädemeeste vald 698 601 €
- 14. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Häädemeeste vald 966 391 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 55 461 | 68 286 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Häädemeeste Vallavalitsus · maksed 53 519 €
- Luua Metsanduskool · maksed 1 942 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30033882 / 8
-
05.05.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30033882 / 7
-
12.05.2020Kommertspandi avamiskanne K 30033882 / 6
-
07.04.2020Kommertspandi avamiskanne K 30033882 / 5
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 30033882 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30033882 / 3
-
19.07.2011Muutmiskanne Ä 30033882 / 2
-
29.06.2007Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 38714 / 3
-
27.06.2007Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 33882
-
21.06.2007Märkus Ä 38714 / 2
-
24.05.2007Esmakanne Ä 38714
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 02.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 17.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |