Real Security OÜ

Registrisse kantud 11378799
☆ Jälgi

Real Security OÜ (registrikood 11378799) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Virulase küla, tegevusala juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse (EMTAK 80011). 2024. aasta müügitulu oli 131 448 eurot ja puhaskasum 672 eurot, bilansimaht 115 668 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 11.06.2007 (19 a 4 k) · Alpi, Virulase küla, 62030

Müügitulu 2024
131 tuh €
↑ +1,0 % vs 2023
Puhaskasum 2024
672 €
↓ −86 % vs 2023
Töötajad (III kv 2026)
6
↓ −25 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101159397 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.07–30.06
KMKR number
EE101159397
Osakapital
2 556 €
Majandusaasta
01.07 – 30.06
2024 aruanne esitatud 28.12.2025
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Juurdlus ja turvatöö, v.a avalik korrakaitse
EMTAK 80011
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2024
115 668 €
↑ +0,6 % vs 2023
Omakapital 2024
109 142 €
↑ +0,6 % vs 2023

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
025k50k75k100k125k150k201920202021202220232024

Tuletatud suhtarvud 2024

Kasumimarginaal 0,5 % 2023: 3,6 %
Omakapitali tootlus (ROE) 0,6 % 2023: 4,3 %
Omakapitali osakaal varadest 94,4 % 2023: 94,3 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 7,6 2023: 7,4
Müügitulu kasv +1,0 % 2023: +0,6 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) +21,8 %
Näitaja, € 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 131 448 130 175 129 347 72 831 54 501 49 085
Puhaskasum 672 4 706 3 613 36 162 127
Käibevara 49 607 48 569 71 605 53 846 58 919 75 671
Põhivara 66 061 66 453 35 606 48 569 51 257 29 569
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 115 668 115 022 107 211 102 415 110 176 105 240
Kohustised kokku 6 526 6 553 3 448 2 265 10 061 5 287
Omakapital 109 142 108 469 103 763 100 150 100 115 99 953
Kasumimarginaal 0,5 % 3,6 % 2,8 % 0,0 % 0,3 % 0,3 %

Bilansi struktuur 2024

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 115 668 €
  • Käibevara 49 607 € · 42,9 %
  • Põhivara 66 061 € · 57,1 %
Rahastus 115 668 €
  • Lühiajalised kohustised 6 526 € · 5,6 %
  • Omakapital 109 142 € · 94,4 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 7,6
Kohustised ÷ bilansimaht 5,6 %
Põhivara osakaal bilansimahust 57,1 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
8 623 €
↑ +339 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
6
2025: 5 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
02,5k5k7,5k10k12,5kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

025k50k75k100kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 8 623 € 2 222 € 76 958 € 6
II kv 2026 1 965 € 1 769 € 8 050 € 8
I kv 2026 1 717 € 1 779 € 5 273 € 6
IV kv 2025 4 851 € 2 076 € 25 915 € 6
III kv 2025 11 572 € 2 777 € 60 605 € 7
II kv 2025 2 444 € 1 800 € 7 158 € 21
I kv 2025 3 152 € 1 706 € 23 013 € 6
IV kv 2024 4 985 € 1 636 € 31 034 € 6

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)2 874 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)741 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest25,8 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive11,2 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)25 653 €
Hinnanguline keskmine brutopalk237 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Aldri Teesaar
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 11.06.2007

Tegelikud kasusaajad

Aldri Teesaar
Otsene osalus · Eesti · alates 11.05.2020

Osanikud

Aldri Teesaar
2 556 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Alpi, Virulase küla, 62030

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 2 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 368 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
01k2k3k4k5k6k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 2 101 5 807
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Jõelähtme Vallavalitsus · maksed 868 €
  • Saarde Vallavalitsus · maksed 737 €
  • SA Elva Kultuur ja Sport · maksed 496 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 20038843 / 7
  • 02.12.2020
    Muutmiskanne Ä 20038843 / 6
  • 18.01.2018
    Muutmiskanne Ä 20038843 / 5
  • 04.12.2017
    Muutmiskanne Ä 20038843 / 4
  • 14.12.2011
    Muutmiskanne Ä 20038843 / 3
  • 06.11.2007
    Muutmiskanne Ä 38843 / 2
  • 31.10.2007
    Muutmiskanne Ä 38843 / M1
  • 11.06.2007
    Esmakanne Ä 38843

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 – –
2024 28.12.2025 Väikeettevõtja
2023 01.01.2025 Väikeettevõtja
2022 28.12.2023 Väikeettevõtja
2021 28.12.2022 Väikeettevõtja
2020 27.04.2022 Mikroettevõtja
2019 02.12.2020 Mikroettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –