WERROWOOL OÜ
Registrisse kantud 11378865WERROWOOL OÜ (registrikood 11378865) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Antsla linn, tegevusala mujal liigitamata muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine (EMTAK 23991). 2025. aasta müügitulu oli 704 390 eurot ja puhaskasum 3 140 eurot, bilansimaht 569 102 eurot. Juhatuse liige on Kaimar Kulbin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.06.2007 (19 a 4 k) · Tsooru mnt 31, Antsla linn, 66404
Registriandmed KMKR EE101191009 · osakapital 3 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101191009
- Osakapital
- 3 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,4 % | 2024: -10,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 2,3 % | 2024: -62,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 24,4 % | 2024: 23,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | −15,9 % | 2024: −25,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 704 390 | 837 829 | 1 130 137 | 1 228 078 | 762 870 | 573 088 | 776 929 |
| Puhaskasum | 3 140 | -85 173 | 41 232 | 93 016 | 63 001 | 43 943 | 46 390 |
| Käibevara | 212 918 | 237 121 | 380 619 | 352 399 | 287 773 | 205 476 | 281 024 |
| Põhivara | 356 184 | 335 074 | 293 318 | 341 982 | 356 457 | 395 458 | 411 065 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 569 102 | 572 195 | 673 937 | 694 381 | 644 230 | 600 934 | 692 089 |
| Kohustised kokku | 430 191 | 436 424 | 178 993 | 240 669 | 283 534 | 303 239 | 438 337 |
| Omakapital | 138 911 | 135 771 | 494 944 | 453 712 | 360 696 | 297 695 | 253 752 |
| Kasumimarginaal | 0,4 % | -10,2 % | 3,6 % | 7,6 % | 8,3 % | 7,7 % | 6,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 212 918 € · 37,4 %
- Põhivara 356 184 € · 62,6 %
- Lühiajalised kohustised 137 190 € · 24,1 %
- Pikaajalised kohustised 293 001 € · 51,5 %
- Omakapital 138 911 € · 24,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 75,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 62,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
23991 Mujal liigitamata muude mittemetalsetest mineraalidest toodete tootmine põhitegevus 696 677 €
-
47911 Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus 7 713 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 10 045 € | 5 543 € | 153 499 € | 3 |
| II kv 2026 | 12 399 € | 8 507 € | 126 271 € | 3 |
| I kv 2026 | 20 549 € | 8 128 € | 231 069 € | 4 |
| IV kv 2025 | 27 198 € | 7 844 € | 296 141 € | 4 |
| III kv 2025 | 17 989 € | 9 183 € | 163 901 € | 4 |
| II kv 2025 | 14 446 € | 10 998 € | 123 929 € | 4 |
| I kv 2025 | 29 394 € | 11 526 € | 201 349 € | 4 |
| IV kv 2024 | 37 032 € | 10 491 € | 480 873 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 348 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 848 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 55,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 51 166 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 184 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Kulwe OÜ 89,20 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Keskkonnaluba Tsooru mnt 31KL-513401 · alates 24.04.2025
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Antsla vald 0,5 %
- 19. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Antsla vald 704 390 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.10.2024Muutmiskanne Ä 20038849 / 22
-
29.10.2024Muutmiskanne Ä 20038849 / M4
-
21.06.2024Muutmiskanne Ä 20038849 / 21
-
13.05.2024Muutmiskanne Ä 20038849 / 20
-
02.05.2024Kommertspandi avamiskanne K 20038849 / 19
-
19.04.2024Muutmiskanne Ä 20038849 / 18
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20038849 / 17
-
26.05.2021Kommertspandi muutmiskanne K 20038849 / 14
-
26.05.2021Kommertspandi muutmiskanne K 20038849 / 15
-
26.05.2021Kommertspandi muutmiskanne K 20038849 / 16
-
08.09.2020Muutmiskanne Ä 20038849 / 13
-
08.07.2019Kommertspandi avamiskanne K 20038849 / 12
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 09.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |