FIRE PROOF Osaühing
Registrisse kantud 11380253FIRE PROOF Osaühing (registrikood 11380253) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Kohtla-Järve linn, tegevusala muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine (EMTAK 43351). 2025. aasta müügitulu oli 2 506 732 eurot ja puhaskasum 26 696 eurot, bilansimaht 467 337 eurot. Juhatuse liikmed on Andrei Butorin, Leonid Zubarev, Nikolai Nedvedski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.05.2007 (19 a 5 k) · Salu tn 13, Kohtla-Järve linn, 31024
Registriandmed KMKR EE101147118 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101147118
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,3 % | 2024: 3,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,0 % | 2024: 27,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +52,5 % | 2024: +12,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +21,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 506 732 | 1 643 560 | 1 465 478 | 1 283 546 | 1 093 609 | 938 391 | 1 805 942 |
| Puhaskasum | 26 696 | 5 984 | 34 372 | 9 507 | 3 292 | -115 973 | 122 |
| Käibevara | 361 884 | 468 482 | 689 847 | 782 368 | 809 782 | 818 647 | 721 338 |
| Põhivara | 105 453 | 107 399 | 17 154 | 27 520 | 34 419 | 28 473 | 22 306 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 467 337 | 575 881 | 707 001 | 809 888 | 844 201 | 847 120 | 743 644 |
| Kohustised kokku | 312 904 | 418 144 | 555 248 | 692 507 | 736 327 | 742 538 | 523 089 |
| Omakapital | 154 433 | 157 737 | 151 753 | 117 381 | 107 874 | 104 582 | 220 555 |
| Kasumimarginaal | 1,1 % | 0,4 % | 2,3 % | 0,7 % | 0,3 % | -12,4 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 361 884 € · 77,4 %
- Põhivara 105 453 € · 22,6 %
- Lühiajalised kohustised 312 904 € · 67,0 %
- Omakapital 154 433 € · 33,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 90 104 € | 27 537 € | 1 324 291 € | 12 |
| II kv 2026 | 52 182 € | 28 421 € | 853 366 € | 12 |
| I kv 2026 | 85 856 € | 25 837 € | 827 834 € | 12 |
| IV kv 2025 | 91 542 € | 25 881 € | 984 563 € | 12 |
| III kv 2025 | 73 874 € | 25 300 € | 815 267 € | 13 |
| II kv 2025 | 72 343 € | 23 386 € | 581 423 € | 13 |
| I kv 2025 | 33 425 € | 21 969 € | 587 735 € | 11 |
| IV kv 2024 | 41 130 € | 26 376 € | 561 026 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 30 035 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 179 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 30,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 6,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 441 430 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 471 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Nikolai Nedvedski
- OSAÜHING PROFEXPERT Juhatuse liige
- Tallinn, Punane tn 19 korteriühistu Juhatuse liige
- OÜ Megaross Osanik Maksuvõlg
- Nordic Steel Production OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 9. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kohtla-Järve linn 25,0 %
- 11. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kohtla-Järve linn 4 tk
- 13. Kõige pikema staažiga juhatused · Kohtla-Järve linn 19,5 a
- 14. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kohtla-Järve linn 52,5 %
- 38. Suurimad juhatused · Ehitus (EMTAK 43) 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 565 |
| Toetused kokku | 2 565 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet · toetus 2 565 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40020033 / 7
-
17.02.2022Muutmiskanne Ä 40020033 / 6
-
20.01.2022Muutmiskanne Ä 40020033 / M2
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40020033 / 5
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40020033 / 4
-
27.06.2014Muutmiskanne Ä 40020033 / 3
-
27.02.2013Muutmiskanne Ä 40020033 / 2
-
13.02.2012Muutmiskanne Ä 40020033 / M1
-
07.05.2007Esmakanne Ä 20033
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 12.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 04.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |