OÜ Torrox
Registrisse kantud 11386818OÜ Torrox (registrikood 11386818) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Nüpli küla, tegevusala hotellid (EMTAK 55101). 2025. aasta müügitulu oli 8 062 eurot ja puhaskasum -6 437 eurot, bilansimaht 30 608 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: MIRELL Jakobson. Juhatuse liige on Omanikukonto: MIRELL Jakobson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2007 (19 a 5 k) · Muna 4, Nüpli küla, 67408
Registriandmed KMKR EE101172138 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101172138
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hotellid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -79,8 % | 2024: -36,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -41,4 % | 2024: -22,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,8 % | 2024: 51,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −40,8 % | 2024: −44,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −12,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 062 | 13 618 | 24 715 | 41 534 | 31 584 | 15 561 | 9 601 |
| Puhaskasum | -6 437 | -4 922 | -798 | 17 772 | 7 627 | 129 | 241 |
| Käibevara | 1 835 | 6 020 | 1 676 | 7 998 | 6 196 | 1 109 | 314 |
| Põhivara | 28 773 | 36 595 | 39 421 | 42 719 | 36 495 | 38 495 | 40 495 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 30 608 | 42 615 | 41 097 | 50 717 | 42 691 | 39 604 | 40 809 |
| Kohustised kokku | 15 060 | 20 630 | 14 190 | 22 541 | 32 288 | 36 828 | 38 162 |
| Omakapital | 15 548 | 21 985 | 26 907 | 28 176 | 10 403 | 2 776 | 2 647 |
| Kasumimarginaal | -79,8 % | -36,1 % | -3,2 % | 42,8 % | 24,1 % | 0,8 % | 2,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 835 € · 6,0 %
- Põhivara 28 773 € · 94,0 %
- Lühiajalised kohustised 15 060 € · 49,2 %
- Omakapital 15 548 € · 50,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 990 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 152 € | 1 |
| I kv 2026 | 117 € | 0 € | 6 436 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 137 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 881 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 651 € | 1 |
| I kv 2025 | 87 € | 0 € | 2 863 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 2 435 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 330 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 744 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- MTÜ Lääne-Viru Omavalitsuste Liit · maksed 744 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.08.2024Muutmiskanne Ä 20043044 / 7
-
04.07.2024Muutmiskanne Ä 20043044 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20043044 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20043044 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20043044 / 3
-
27.01.2012Muutmiskanne Ä 20043044 / 2
-
10.02.2009Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 108956 / 3
-
05.02.2009Muutmiskanne Ä 43044 / M2
-
02.02.2009Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 43044
-
20.01.2009Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 43044 / M1
-
14.01.2009Märkus Ä 108956 / 2
-
11.05.2007Esmakanne Ä 108956
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |