OÜ Intervärv Eesti
Registrisse kantud 11396716OÜ Intervärv Eesti (registrikood 11396716) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude keemiatoodete hulgimüük (EMTAK 46859). 2025. aasta müügitulu oli 649 189 eurot ja puhaskasum 219 eurot, bilansimaht 309 453 eurot. Juhatuse liige on Kirill Lomakin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.06.2007 (19 a 4 k) · Priisle tee 16, Tallinn, 13914
Registriandmed KMKR EE101154554 · osakapital 16 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101154554
- Osakapital
- 16 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude keemiatoodete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: 2,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,1 % | 2024: 8,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 2024: 74,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,6 | 2024: 4,9 |
| Müügitulu kasv | −8,9 % | 2024: +3,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 649 189 | 712 719 | 688 780 | 775 509 | 824 454 | 896 914 | 1 285 616 |
| Puhaskasum | 219 | 20 099 | -13 956 | -33 470 | -20 282 | 18 948 | 57 175 |
| Käibevara | 282 705 | 289 840 | 408 213 | 316 890 | 338 698 | 395 396 | 428 230 |
| Põhivara | 26 748 | 28 228 | 37 588 | 47 798 | 61 556 | 129 738 | 79 831 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 309 453 | 318 068 | 445 801 | 364 688 | 400 254 | 525 134 | 508 061 |
| Kohustised kokku | 72 655 | 81 489 | 229 321 | 134 252 | 136 348 | 230 946 | 232 821 |
| Omakapital | 236 798 | 236 579 | 216 480 | 230 436 | 263 906 | 294 188 | 275 240 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2,8 % | -2,0 % | -4,3 % | -2,5 % | 2,1 % | 4,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 282 705 € · 91,4 %
- Põhivara 26 748 € · 8,6 %
- Lühiajalised kohustised 60 897 € · 19,7 %
- Pikaajalised kohustised 11 758 € · 3,8 %
- Omakapital 236 798 € · 76,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46859 Muude keemiatoodete hulgimüük põhitegevus 599 259 €
-
46832 Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük 49 930 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 34 625 € | 7 102 € | 334 340 € | 2 |
| II kv 2026 | 40 897 € | 6 051 € | 283 048 € | 3 |
| I kv 2026 | 23 950 € | 6 168 € | 165 427 € | 2 |
| IV kv 2025 | 33 839 € | 6 305 € | 200 926 € | 2 |
| III kv 2025 | 38 637 € | 5 791 € | 266 071 € | 3 |
| II kv 2025 | 47 616 € | 5 234 € | 348 456 € | 2 |
| I kv 2025 | 24 779 € | 5 049 € | 174 826 € | 2 |
| IV kv 2024 | 30 155 € | 6 061 € | 282 310 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 542 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 367 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 20,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 111 447 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 276 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 343 | 25 758 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigilaevastik · maksed 10 343 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10109732 / 16
-
10.09.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10109732 / 15
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10109732 / 14
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10109732 / 13
-
26.05.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10109732 / 12
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10109732 / 11
-
21.01.2015Muutmiskanne Ä 10109732 / 10
-
05.04.2012Muutmiskanne Ä 10109732 / 9
-
01.02.2012Muutmiskanne Ä 10109732 / M1
-
13.03.2009Muutmiskanne Ä 109732 / 8
-
12.03.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 109732 / 7
-
10.03.2009Muutmiskanne Ä 109732 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 08.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 14.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |