BSV Network OÜ
Registrisse kantud 11399732BSV Network OÜ (registrikood 11399732) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -3 039 eurot, bilansimaht 2 176 209 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Olafs Švanks. Juhatuse liige on Olafs Švanks. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 27.06.2007 (19 a 3 k) · Urva tn 25, Tallinn, 12012
Registriandmed KMKR EE101235402 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101235402
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -86,5 % | 2024: -26,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,2 % | 2024: 0,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 880 | 1 720 | 0 |
| Puhaskasum | -3 039 | -1 763 | -138 | -50 | 2 821 | 1 595 | -35 127 |
| Käibevara | 2 625 | 568 | 582 | 576 | 9 012 | 1 140 | 1 602 |
| Põhivara | 2 173 584 | 2 221 397 | 2 253 188 | 2 280 958 | 2 306 438 | 2 276 539 | 2 284 340 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 176 209 | 2 221 965 | 2 253 770 | 2 281 534 | 2 315 450 | 2 277 679 | 2 285 942 |
| Kohustised kokku | 2 172 695 | 2 215 412 | 2 245 454 | 2 273 080 | 2 306 946 | 2 271 996 | 2 281 854 |
| Omakapital | 3 514 | 6 553 | 8 316 | 8 454 | 8 504 | 5 683 | 4 088 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | 98,0 % | 92,7 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 625 € · 0,1 %
- Põhivara 2 173 584 € · 99,9 %
- Lühiajalised kohustised 2 172 695 € · 99,8 %
- Omakapital 3 514 € · 0,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 99,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 144 € | 0 € | 4 765 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 129 € | 0 € | 4 706 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 381 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 588 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUrva tn 25, Tallinn, 12012
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.03.2025Muutmiskanne Ä 10110102 / 9
-
12.03.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10110102 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10110102 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10110102 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10110102 / 5
-
03.07.2017Muutmiskanne Ä 10110102 / 4
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10110102 / 3
-
09.07.2007Muutmiskanne Ä 110102 / 2
-
27.06.2007Esmakanne Ä 110102
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 10.11.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 06.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.03.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |