Eesti Restauraator OÜ
Registrisse kantud 11402167Eesti Restauraator OÜ (registrikood 11402167) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Laiaküla, tegevusala mujal liigitamata rajatiste ehitus (EMTAK 42991). 2025. aasta müügitulu oli 815 865 eurot ja puhaskasum 7 242 eurot, bilansimaht 256 233 eurot. Juhatuse liikmed on Andrei Martšuk, Ruslan Mokritski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.07.2007 (19 a 3 k) · Oru tee 1, Laiaküla, 74008
Registriandmed KMKR EE101365783 · osakapital 3 834 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101365783
- Osakapital
- 3 834 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,9 % | 2024: 3,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,3 % | 2024: 12,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,5 % | 2024: 62,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +34,1 % | 2024: +48,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 815 865 | 608 305 | 410 394 | 660 233 | 596 606 | 361 530 | 645 921 |
| Puhaskasum | 7 242 | 20 002 | 5 075 | 249 | 4 856 | 3 892 | 4 972 |
| Käibevara | 115 643 | 141 717 | 47 367 | 53 321 | 68 860 | 165 099 | 142 413 |
| Põhivara | 140 590 | 117 354 | 129 814 | 155 600 | 143 399 | 105 981 | 76 968 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 256 233 | 259 071 | 177 181 | 208 921 | 212 259 | 271 080 | 219 381 |
| Kohustised kokku | 88 450 | 98 530 | 36 642 | 73 457 | 85 044 | 148 721 | 100 914 |
| Omakapital | 167 783 | 160 541 | 140 539 | 135 464 | 127 215 | 122 359 | 118 467 |
| Kasumimarginaal | 0,9 % | 3,3 % | 1,2 % | 0,0 % | 0,8 % | 1,1 % | 0,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 115 643 € · 45,1 %
- Põhivara 140 590 € · 54,9 %
- Lühiajalised kohustised 72 450 € · 28,3 %
- Pikaajalised kohustised 16 000 € · 6,2 %
- Omakapital 167 783 € · 65,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 34,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 54,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 42 343 € | 25 398 € | 268 994 € | 14 |
| II kv 2026 | 42 286 € | 19 172 € | 434 929 € | 13 |
| I kv 2026 | 28 443 € | 19 533 € | 208 633 € | 12 |
| IV kv 2025 | 60 030 € | 22 527 € | 329 485 € | 12 |
| III kv 2025 | 25 066 € | 13 713 € | 172 449 € | 12 |
| II kv 2025 | 18 737 € | 15 564 € | 142 381 € | 9 |
| I kv 2025 | 28 118 € | 17 369 € | 213 208 € | 8 |
| IV kv 2024 | 34 433 € | 12 913 € | 371 252 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 114 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 8 466 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 60,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 89 665 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 163 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Olga Mokritskaja
- Revers Ehitus OÜ Osanik
-
Andrei Martšuk
- Revers Ehitus OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemOru tee 1, Laiaküla, 74008
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Viimsi vald 335 793 €
- 18. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Viimsi vald 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 335 793 | 475 653 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Järvamaa · maksed 290 838 €
- Tallinna Perekonnaseisuamet · maksed 34 089 €
- Tallinna Linnaplaneerimise Amet · maksed 10 866 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
22.08.2025Muutmiskanne Ä 10110385 / 15
-
10.04.2025Muutmiskanne Ä 10110385 / 14
-
06.03.2025Muutmiskanne Ä 10110385 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10110385 / 13
-
15.01.2021Muutmiskanne Ä 10110385 / 12
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10110385 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10110385 / 10
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10110385 / 9
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10110385 / 8
-
08.06.2016Muutmiskanne Ä 10110385 / 7
-
31.10.2013Muutmiskanne Ä 10110385 / 6
-
21.03.2013Muutmiskanne Ä 10110385 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |