HostSupport OÜ

Registrisse kantud 11406136
☆ Jälgi

HostSupport OÜ (registrikood 11406136) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Änkküla, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2024. aasta müügitulu oli 245 745 eurot ja puhaskasum 39 800 eurot, bilansimaht 274 441 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 09.07.2007 (19 a 3 k) · Lepiku, Änkküla, 49225

Müügitulu 2024
246 tuh €
↑ +4,1 % vs 2023
Puhaskasum 2024
40 tuh €
↑ +162 % vs 2023
Töötajad (III kv 2026)
2
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101191575 · osakapital 42 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101191575
Osakapital
42 000 EEK
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2024 aruanne esitatud 17.08.2025
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
EMTAK 62901
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2024
274 441 €
↑ +10 % vs 2023
Omakapital 2024
242 062 €
↑ +14 % vs 2023

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
050k100k150k200k250k300k201920202021202220232024

Tuletatud suhtarvud 2024

Kasumimarginaal 16,2 % 2023: 6,4 %
Omakapitali tootlus (ROE) 16,4 % 2023: 7,1 %
Omakapitali osakaal varadest 88,2 % 2023: 85,3 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 14,6 2023: 13,9
Müügitulu kasv +4,1 % 2023: −5,8 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) +4,0 %
Näitaja, € 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 245 745 235 979 250 507 272 819 238 252 202 213
Puhaskasum 39 800 15 163 14 994 41 382 56 924 11 697
Käibevara 229 565 197 189 205 719 170 832 124 084 86 944
Põhivara 44 876 51 713 49 638 89 638 86 462 98 377
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 274 441 248 902 255 357 260 470 210 546 185 321
Kohustised kokku 32 379 36 640 58 257 78 364 69 822 101 521
Omakapital 242 062 212 262 197 100 182 106 140 724 83 800
Kasumimarginaal 16,2 % 6,4 % 6,0 % 15,2 % 23,9 % 5,8 %

Bilansi struktuur 2024

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 274 441 €
  • Käibevara 229 565 € · 83,6 %
  • Põhivara 44 876 € · 16,4 %
Rahastus 274 441 €
  • Lühiajalised kohustised 15 705 € · 5,7 %
  • Pikaajalised kohustised 16 674 € · 6,1 %
  • Omakapital 242 062 € · 88,2 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 14,6
Kohustised ÷ bilansimaht 11,8 %
Põhivara osakaal bilansimahust 16,4 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
5 743 €
↑ +55 % vs II kv

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
01k2k3k4k5k6kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

025k50k75k100kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 5 743 € 564 € 78 413 € 2
II kv 2026 3 713 € 564 € 57 785 € 2
I kv 2026 989 € 422 € 69 172 € 2
IV kv 2025 3 893 € 352 € 64 998 € 1
III kv 2025 988 € 352 € 68 186 € 1
II kv 2025 5 637 € 352 € 47 973 € 1
I kv 2025 5 747 € 348 € 67 586 € 1
IV kv 2024 5 555 € 340 € 58 127 € 1

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)1 914 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)188 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest9,8 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive7,3 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)26 138 €
Hinnanguline keskmine brutopalk181 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Erko Jäär
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 12.09.2007

Osanikud

Erko Jäär
42 000 EEK · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Lepiku, Änkküla, 49225

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 2/3 esitatud, 1 esitamata
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025 · esitamata: 2025 (tähtaeg 30.06.2026)
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
025k50k75k100k125k150k20252026
Rida, € 2026 2025
Müük avalikule sektorile 83 892 127 146
Toetused kokku 0 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Jõgeva Vallavalitsus · maksed 36 026 €
  • Tartu Vallavalitsus · maksed 15 791 €
  • MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus · maksed 11 210 €
  • MTÜ Eesti Linnade ja Valdade Liit · maksed 7 586 €
  • SA Eesti Maaelumuuseumid · maksed 6 063 €
  • Elva Vallavalitsus · maksed 3 968 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 20039034 / 8
  • 08.11.2018
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20039034 / 7
  • 08.02.2018
    Muutmiskanne Ä 20039034 / 6
  • 18.01.2018
    Muutmiskanne Ä 20039034 / 5
  • 19.05.2015
    Muutmiskanne Ä 20039034 / 4
  • 17.05.2012
    Muutmiskanne Ä 20039034 / 3
  • 14.12.2011
    Muutmiskanne Ä 20039034 / M1
  • 12.09.2007
    Muutmiskanne Ä 39034 / 2
  • 09.07.2007
    Esmakanne Ä 39034

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2024 17.08.2025 Väikeettevõtja
2023 15.10.2024 Väikeettevõtja
2022 11.08.2023 Väikeettevõtja
2021 30.10.2022 Väikeettevõtja
2020 23.08.2021 Väikeettevõtja
2019 09.01.2021 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –
2011 – –
2010 – –
2009 – –
2008 – –
2007 – –