Remor OÜ
Registrisse kantud 11408371Remor OÜ (registrikood 11408371) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Laatre alevik, tegevusala lammutamine (EMTAK 43111). 2025. aasta müügitulu oli 55 918 eurot ja puhaskasum -35 370 eurot, bilansimaht 75 918 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Reemo Ilves. Juhatuse liige on Reemo Ilves. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.08.2007 (19 a 1 k) · Kesk tn 3, Laatre alevik, 68314
Registriandmed KMKR EE101528630 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101528630
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lammutamine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -63,3 % | 2024: -47,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -79,8 % | 2024: -38,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,4 % | 2024: 67,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 2,5 |
| Müügitulu kasv | −13,1 % | 2024: −56,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 55 918 | 64 320 | 148 912 | 115 436 | 164 801 | 91 706 | 113 000 |
| Puhaskasum | -35 370 | -30 367 | -50 | -55 264 | -25 419 | 4 209 | 47 507 |
| Käibevara | 20 889 | 48 694 | 23 368 | 4 033 | 751 | 34 710 | 39 694 |
| Põhivara | 55 029 | 69 285 | 128 475 | 151 158 | 228 005 | 178 864 | 168 554 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 75 918 | 117 979 | 151 843 | 155 191 | 228 756 | 213 574 | 208 248 |
| Kohustised kokku | 31 569 | 38 260 | 41 757 | 45 056 | 62 709 | 22 108 | 20 991 |
| Omakapital | 44 349 | 79 719 | 110 086 | 110 135 | 166 047 | 191 466 | 187 257 |
| Kasumimarginaal | -63,3 % | -47,2 % | 0,0 % | -47,9 % | -15,4 % | 4,6 % | 42,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 889 € · 27,5 %
- Põhivara 55 029 € · 72,5 %
- Lühiajalised kohustised 15 069 € · 19,8 %
- Pikaajalised kohustised 16 500 € · 21,7 %
- Omakapital 44 349 € · 58,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 41,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 102 € | 3 291 € | 29 900 € | 2 |
| II kv 2026 | 4 313 € | 2 790 € | 107 135 € | 3 |
| I kv 2026 | 6 634 € | 1 806 € | 65 753 € | 3 |
| IV kv 2025 | 5 863 € | 1 150 € | 40 893 € | 1 |
| III kv 2025 | 56 € | 3 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 868 € | 1 470 € | 150 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 214 € | 1 448 € | 14 306 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 503 € | 1 421 € | 43 443 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 034 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 097 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 20,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 9 967 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 055 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKesk tn 3, Laatre alevik, 68314
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/526713 · alates 27.03.2026 · kuni 16.02.2030
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20039372 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20039372 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 20039372 / 4
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20039372 / 3
-
01.01.2012Muutmiskanne Ä 20039372 / 2
-
30.09.2009Toimiku dokumentide kontroll Ä 39372 / M1
-
29.08.2007Esmakanne Ä 39372
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |