Agrotrend OÜ
Registrisse kantud 11419417Agrotrend OÜ (registrikood 11419417) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük (EMTAK 46211). 2025. aasta müügitulu oli 1 368 962 eurot ja puhaskasum 53 168 eurot, bilansimaht 1 909 810 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Oleg Simaško. Juhatuse liige on Oleg Simaško. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.09.2007 (19 a 1 k) · K. Kärberi tn 43, Tallinn, 13919
Registriandmed KMKR EE101174628 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101174628
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja, töötlemata tubaka, seemnete ja loomasööda hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,9 % | 2024: 64,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,0 % | 2024: 54,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,4 % | 2024: 97,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,3 | 2024: 41,4 |
| Müügitulu kasv | −5,3 % | 2024: −46,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 368 962 | 1 445 127 | 2 679 480 | 3 589 790 | 2 332 326 | 2 161 596 | 2 848 443 |
| Puhaskasum | 53 168 | 929 351 | 106 248 | 2 106 | -44 648 | 102 685 | 288 123 |
| Käibevara | 1 058 021 | 1 602 945 | 799 192 | 774 838 | 702 373 | 724 829 | 788 444 |
| Põhivara | 851 789 | 153 565 | 620 | 22 664 | 95 639 | 74 870 | 9 563 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 909 810 | 1 756 510 | 799 812 | 797 502 | 798 012 | 799 699 | 798 007 |
| Kohustised kokku | 145 837 | 38 705 | 8 258 | 112 196 | 114 812 | 71 851 | 156 715 |
| Omakapital | 1 763 973 | 1 717 805 | 791 554 | 685 306 | 683 200 | 727 848 | 641 292 |
| Kasumimarginaal | 3,9 % | 64,3 % | 4,0 % | 0,1 % | -1,9 % | 4,8 % | 10,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 058 021 € · 55,4 %
- Põhivara 851 789 € · 44,6 %
- Lühiajalised kohustised 145 837 € · 7,6 %
- Omakapital 1 763 973 € · 92,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 44,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 28 770 € | 701 € | 283 376 € | 1 |
| II kv 2026 | 40 919 € | 701 € | 329 695 € | 1 |
| I kv 2026 | 173 703 € | 701 € | 204 665 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 702 € | 249 848 € | 1 |
| III kv 2025 | 62 799 € | 701 € | 334 318 € | 1 |
| II kv 2025 | 69 452 € | 701 € | 350 854 € | 1 |
| I kv 2025 | 95 545 € | 688 € | 510 415 € | 1 |
| IV kv 2024 | 72 564 € | 1 000 € | 349 830 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 590 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 234 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 2,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 94 459 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 449 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.11.2025Muutmiskanne Ä 10111784 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10111784 / 7
-
02.07.2018Muutmiskanne Ä 10111784 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10111784 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10111784 / 4
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10111784 / 3
-
04.01.2012Muutmiskanne Ä 10111784 / 2
-
05.09.2007Esmakanne Ä 111784
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 03.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |