Epicolo Developers OÜ
Registrisse kantud 11419593Epicolo Developers OÜ (registrikood 11419593) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Allika küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62011). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -158 935 eurot, bilansimaht 712 948 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kenneth Patrik Valdek. Juhatuse liige on Kenneth Patrik Valdek. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.09.2007 (19 a 1 k) · Kenta, Allika küla, 74637
Registriandmed KMKR EE101503367 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101503367
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -24,1 % | 2024: -14,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,6 % | 2024: 96,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 94,3 | 2024: 31,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 264 206 | 351 166 | 275 490 | 277 915 | 174 626 |
| Puhaskasum | -158 935 | -121 458 | 917 354 | 68 805 | 197 437 | 185 395 | 8 716 |
| Käibevara | 262 223 | 340 939 | 268 306 | 111 337 | 96 513 | 61 677 | 101 309 |
| Põhivara | 450 725 | 505 283 | 708 051 | 85 913 | 167 549 | 193 673 | 38 929 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 712 948 | 846 222 | 976 357 | 197 250 | 264 062 | 255 350 | 140 238 |
| Kohustised kokku | 52 782 | 27 121 | 35 798 | 81 503 | 72 935 | 81 693 | 16 907 |
| Omakapital | 660 166 | 819 101 | 940 559 | 115 747 | 191 127 | 173 657 | 123 331 |
| Kasumimarginaal | – | – | 347,2 % | 19,6 % | 71,7 % | 66,7 % | 5,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 262 223 € · 36,8 %
- Põhivara 450 725 € · 63,2 %
- Lühiajalised kohustised 2 782 € · 0,4 %
- Pikaajalised kohustised 50 000 € · 7,0 %
- Omakapital 660 166 € · 92,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 94,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 7,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 1 700 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 543 € | 1 700 € | 121 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 094 € | 1 687 € | 277 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 613 € | 1 541 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 659 € | 1 506 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 321 € | 1 340 € | 69 € | 1 |
| I kv 2025 | 2 077 € | 1 696 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 880 € | 1 634 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 567 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 090 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kenneth Patrik Valdek
- rengine OÜ Juhatuse liige
- Epicapital OÜ Osanik
- EMMA ESTONIA OÜ Juhatuse liige
- Forwardip Assets OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKenta, Allika küla, 74637
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
05.12.2024Muutmiskanne Ä 10111552 / 11
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10111552 / 10
-
08.04.2022Muutmiskanne Ä 10111552 / 9
-
18.06.2018Muutmiskanne Ä 10111552 / 8
-
13.06.2018Muutmiskanne Ä 10111552 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10111552 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10111552 / 6
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10111552 / 5
-
10.05.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10111552 / 4
-
22.06.2012Muutmiskanne Ä 10111552 / 3
-
22.09.2010Muutmiskanne Ä 10111552 / 2
-
20.09.2010Muutmiskanne Ä 10111552 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 18.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |