OÜ Nevermore
Registrisse kantud 11420573OÜ Nevermore (registrikood 11420573) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 11 498 eurot ja puhaskasum 6 442 eurot, bilansimaht 19 672 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaur Kuut. Juhatuse liige on Kaur Kuut. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.09.2007 (19 a 1 k) · A. H. Tammsaare tee 121, Tallinn, 12917
Registriandmed KMKR EE102018233 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102018233
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 56,0 % | 2024: -7 905,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,8 % | 2024: -58,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3 008,8 | 2024: 2 459,0 |
| Müügitulu kasv | +11 632,7 % | 2024: −99,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 498 | 98 | 29 300 | 1 550 | 9 800 | 5 100 | 100 |
| Puhaskasum | 6 442 | -7 747 | 26 114 | -2 796 | 5 110 | 3 827 | -868 |
| Käibevara | 18 053 | 9 836 | 35 767 | 7 812 | 12 098 | 10 819 | 6 611 |
| Põhivara | 1 619 | 3 392 | 5 212 | 7 047 | 5 557 | 1 724 | 2 107 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 19 672 | 13 228 | 40 979 | 14 859 | 17 655 | 12 543 | 8 718 |
| Kohustised kokku | 6 | 4 | 7 | 2 | 2 | 0 | 2 |
| Omakapital | 19 666 | 13 224 | 40 972 | 14 857 | 17 653 | 12 543 | 8 716 |
| Kasumimarginaal | 56,0 % | -7 905,1 % | 89,1 % | -180,4 % | 52,1 % | 75,0 % | -868,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 053 € · 91,8 %
- Põhivara 1 619 € · 8,2 %
- Lühiajalised kohustised 6 € · 0,0 %
- Omakapital 19 666 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3 008,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid põhitegevus 11 400 €
-
63101 Andmetöötlustaristu, andmemajutus jms tegevus 98 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 6 € | 0 € | 21 642 € | 0 |
| II kv 2026 | 994 € | 1 041 € | 43 547 € | 0 |
| I kv 2026 | 3 482 € | 694 € | 41 989 € | 0 |
| IV kv 2025 | 309 € | 320 € | 203 € | 0 |
| III kv 2025 | 309 € | 320 € | 127 € | 0 |
| II kv 2025 | 5 € | 0 € | 463 € | 0 |
| I kv 2025 | 4 € | 0 € | 138 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 € | 0 € | 232 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 214 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10111914 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10111914 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10111914 / 4
-
06.09.2016Muutmiskanne Ä 10111914 / 3
-
24.08.2016Muutmiskanne Ä 10111914 / M4
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10111914 / 2
-
21.01.2010Toimiku dokumentide kontroll Ä 111914 / M2
-
27.11.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 111914 / M1
-
10.09.2007Esmakanne Ä 111914
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 20.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 20.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 24.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |