Blastingmat OÜ
Registrisse kantud 11423175Blastingmat OÜ (registrikood 11423175) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Suigu küla, tegevusala muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus (EMTAK 01251). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 11 570 eurot, bilansimaht 54 563 eurot. Juhatuse liige on Valev Udras. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.11.2007 (18 a 10 k) · Suurfarmi tee 2, Suigu küla, 87302
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,3 % | 2024: 42,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,8 % | 2024: 79,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 4 305 | 2 370 | 5 534 | 5 135 | – |
| Puhaskasum | 11 570 | 14 332 | 6 431 | -3 018 | 5 057 | 7 914 | -1 103 |
| Käibevara | 40 856 | 33 186 | 23 681 | 17 250 | 22 668 | 16 164 | 14 614 |
| Põhivara | 13 707 | 9 807 | 4 980 | 4 980 | 2 580 | 4 027 | 12 707 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 54 563 | 42 993 | 28 661 | 22 230 | 25 248 | 20 191 | 27 321 |
| Kohustised kokku | 8 848 | 8 848 | 8 848 | 8 848 | 8 848 | 8 848 | 23 892 |
| Omakapital | 45 715 | 34 145 | 19 813 | 13 382 | 16 400 | 11 343 | 3 429 |
| Kasumimarginaal | – | – | 149,4 % | -127,3 % | 91,4 % | 154,1 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 40 856 € · 74,9 %
- Põhivara 13 707 € · 25,1 %
- Pikaajalised kohustised 8 848 € · 16,2 %
- Omakapital 45 715 € · 83,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Valev Udras
- EESTI TAEKWONDO LIIT Juhatuse liige
- Osaühing Valev Udras Tegelik kasusaaja
- osaühing Suigu Veod Juhatuse liige
- MTÜ Spordiklubi DO-JANG Tegelik kasusaaja
- osaühing Strausson Osanik
- Terra Cultus OÜ Juhatuse liige
- PÖÖSASMARI OÜ Juhatuse liige
- OÜ V-Osa Tegelik kasusaaja
-
Jarek Klaas
- osaühing Strausson Tegelik kasusaaja
- PÖÖSASMARI OÜ Juhatuse liige
-
Tapio Juhani Lahtinen
- ABC-Matto OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 741 | 15 393 |
| Toetused kokku | 5 741 | 15 393 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 5 741 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.02.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30034599 / 6
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30034599 / 5
-
06.05.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30034599 / 4
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 30034599 / 3
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30034599 / 2
-
23.11.2007Esmakanne Ä 34599
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 10.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |