AS Kapitel
Registrisse kantud 11424080AS Kapitel (registrikood 11424080) on 2007. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 1 995 000 eurot ja puhaskasum 7 752 000 eurot, bilansimaht 266 480 000 eurot. Ettevõttel on osalus 8 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Taavi Ojala, Rait Pallo. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.09.2007 (19 a 1 k) · Pärnu mnt 141, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE101197906 · osakapital 6 400 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101197906
- Osakapital
- 6 400 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Aktsiaselts
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 388,6 % | 2024: 3 117,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,7 % | 2024: 30,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,5 % | 2024: 61,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,6 | 2024: 4,4 |
| Müügitulu kasv | +29,7 % | 2024: +16,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 995 000 | 1 538 000 | 1 322 000 | 1 193 000 | 762 000 | 782 000 | 1 069 000 |
| Puhaskasum | 7 752 000 | 47 951 000 | 9 159 000 | 5 933 000 | 18 440 000 | 6 072 000 | 29 774 000 |
| Käibevara | 14 979 000 | 9 043 000 | 9 377 000 | 7 281 000 | 10 154 000 | 22 985 000 | 19 241 000 |
| Põhivara | 251 501 000 | 248 822 000 | 223 200 000 | 167 394 000 | 124 564 000 | 90 652 000 | 86 682 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 266 480 000 | 257 865 000 | 232 577 000 | 174 675 000 | 134 718 000 | 113 637 000 | 105 923 000 |
| Kohustised kokku | 100 019 000 | 99 156 000 | 121 819 000 | 73 076 000 | 39 052 000 | 36 411 000 | 34 769 000 |
| Omakapital | 166 461 000 | 158 709 000 | 110 758 000 | 101 599 000 | 95 666 000 | 77 226 000 | 71 154 000 |
| Kasumimarginaal | 388,6 % | 3 117,8 % | 692,8 % | 497,3 % | 2 419,9 % | 776,5 % | 2 785,2 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 87 545 000 | 72 663 000 | 49 806 000 | 48 247 000 | 38 668 000 | 38 951 000 | 46 849 000 |
| Puhaskasum | 29 945 000 | 65 396 000 | 8 021 000 | 15 496 000 | 12 728 000 | 12 610 000 | 16 428 000 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 1 017 079 000 | 915 044 000 | 449 959 000 | 359 682 000 | 313 976 000 | 280 470 000 | 276 872 000 |
| Kohustised kokku | 630 185 000 | 555 903 000 | 398 201 000 | 314 386 000 | 283 846 000 | 257 197 000 | 265 165 000 |
| Omakapital | 386 894 000 | 359 141 000 | 51 758 000 | 45 296 000 | 30 130 000 | 23 273 000 | 11 707 000 |
| Töötajaid | 51 | 53 | 44 | 44 | 38 | 37 | 47 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 979 000 € · 5,6 %
- Põhivara 251 501 000 € · 94,4 %
- Lühiajalised kohustised 2 697 000 € · 1,0 %
- Pikaajalised kohustised 97 322 000 € · 36,5 %
- Omakapital 166 461 000 € · 62,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 37,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 264 116 € | 188 388 € | 524 458 € | 17 |
| II kv 2026 | 391 833 € | 291 770 € | 730 617 € | 17 |
| I kv 2026 | 563 983 € | 421 463 € | 834 511 € | 17 |
| IV kv 2025 | 351 757 € | 318 349 € | 378 996 € | 17 |
| III kv 2025 | 262 087 € | 205 389 € | 415 156 € | 18 |
| II kv 2025 | 349 981 € | 303 651 € | 442 512 € | 19 |
| I kv 2025 | 520 580 € | 471 639 € | 442 900 € | 19 |
| IV kv 2024 | 199 789 € | 170 265 € | 398 588 € | 19 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 88 039 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 62 796 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 71,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 50,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 174 819 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 7 104 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.
Isikute teised ettevõtted
-
Toomas Annus
- Aktsiaselts Merko Ehitus Eesti Tegelik kasusaaja
- AS Connecto Infra Tegelik kasusaaja
- OÜ Merko Kodud Tegelik kasusaaja
- AS Connecto Eesti Tegelik kasusaaja
- Tallinna Teede Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- AS Viru Keskus Tegelik kasusaaja
- Arter Kinnisvara OÜ Tegelik kasusaaja
- Kodusadam Osaühing Tegelik kasusaaja
-
Rait Pallo
- Arter Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Vara HTG Juhatuse liige
- OSAÜHING DELTA PLAZA Juhatuse liige
- Sõpruse Ärimaja OÜ Juhatuse liige
- OSAÜHING VEEILU Juhatuse liige
- Spordiklubi Tark Ei Torma OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Kõltsu Mõis Juhatuse liige
- Fansipani Invest OÜ Osanik
-
Taavi Ojala
- OSAÜHING VEEILU Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Eesti Tennise Liit Tegelik kasusaaja
- OÜ Smuuli Kvartal Juhatuse liige
- TO Finance OÜ Juhatuse liige
- OÜ Kalasadama 10 Juhatuse liige
- OÜ Kalasadama Kai Juhatuse liige
- OÜ Mehed Ei Nuta Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 20.10.2017
Osalused teistes ettevõtetes (8)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OSAÜHING DELTA PLAZA | 100 % | 6 391 € | 15.01.2024 | 2 967 646 €2025 |
| Osaühing Kõltsu Mõis | 100 % | 2 556 € | 16.08.2023 | 83 008 €2025 |
| OSAÜHING VEEILU | 100 % | 5 112 € | 16.10.2024 | 2 657 072 €2025 |
| OÜ Mehed Ei Nuta | 100 % | 2 556 € | 01.09.2023 | – |
| OÜ Smuuli Kvartal | 100 % | 2 556 € | 16.08.2023 | 21 076 €2025 |
| osaühing Sõpruse Investeeringud | 94,12 % | 49 413 € | 16.08.2023 | – |
| Osaühing Vara HTG | 50 % | 25 565 € | 16.08.2023 | 3 228 000 €2025 |
| Nueva Casa OÜ | 12,50 % | 500 € | 16.08.2023 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (9)
-
OSAÜHING DELTA PLAZA 100 %
-
Osaühing Kõltsu Mõis 100 %
-
OSAÜHING VEEILU 100 %
-
OÜ Mehed Ei Nuta 100 %
-
OÜ Smuuli Kvartal 100 %
-
osaühing Sõpruse Investeeringud 94,12 %
-
Osaühing Vara HTG 50 %
-
Nueva Casa OÜ 12,50 %
Skeem
LEI 894500MO1NE7KYV9TH54
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 266 480 000 €
- 2. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 29 tk
- 4. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus 166 461 000 €
- 5. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus 388,6 %
- 5. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 70) 7 752 000 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubWe are one of the largest real estate companies in the Baltics. We develop, own and manage quality commercial real estate and we are long-term partner for our tenants.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.11.2022Muutmiskanne Ä 10111963 / M8
-
28.05.2020Muutmiskanne Ä 10111963 / 25
-
26.05.2020Muutmiskanne Ä 10111963 / M6
-
30.07.2018Muutmiskanne Ä 10111963 / 24
-
19.06.2018Muutmiskanne Ä 10111963 / 23
-
22.04.2018Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10111963 / 22
-
12.04.2018Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 10111963 / M5
-
27.02.2018Muutmiskanne Ä 10111963 / 21
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 10111963 / M4
-
29.01.2018Muutmiskanne Ä 10111963 / M3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10111963 / 20
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10111963 / 19
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Suurettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Suurettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |