Librix Print OÜ
Registrisse kantud 11425435Librix Print OÜ (registrikood 11425435) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk (EMTAK 18129). 2025. aasta müügitulu oli 1 124 531 eurot ja puhaskasum 25 570 eurot, bilansimaht 1 025 570 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: OÜ Prudest. Juhatuse liige on Alar Vettik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.09.2007 (19 a 1 k) · Vabriku tn 6, Tallinn, 10414
Registriandmed KMKR EE101176862 · osakapital 28 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101176862
- Osakapital
- 28 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata trükkimine, k.a siiditrükk
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 2024: 2,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 7,7 % | 2024: 8,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,2 % | 2024: 32,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +10,9 % | 2024: +5,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 124 531 | 1 014 010 | 965 094 | 843 466 | 682 622 | 518 894 | 590 996 |
| Puhaskasum | 25 570 | 25 739 | 20 434 | 11 996 | 52 916 | 28 158 | 59 953 |
| Käibevara | 146 256 | 166 481 | 139 038 | 133 518 | 158 309 | 93 937 | 72 173 |
| Põhivara | 879 314 | 764 828 | 752 911 | 650 409 | 730 158 | 509 807 | 572 127 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 025 570 | 931 309 | 891 949 | 783 927 | 888 467 | 603 744 | 644 300 |
| Kohustised kokku | 694 973 | 626 282 | 612 661 | 525 073 | 641 628 | 409 818 | 478 462 |
| Omakapital | 330 597 | 305 027 | 279 288 | 258 854 | 246 839 | 193 926 | 165 838 |
| Kasumimarginaal | 2,3 % | 2,5 % | 2,1 % | 1,4 % | 7,8 % | 5,4 % | 10,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 146 256 € · 14,3 %
- Põhivara 879 314 € · 85,7 %
- Lühiajalised kohustised 271 328 € · 26,5 %
- Pikaajalised kohustised 423 645 € · 41,3 %
- Omakapital 330 597 € · 32,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 85,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 56 574 € | 32 560 € | 251 689 € | 19 |
| II kv 2026 | 52 138 € | 31 815 € | 320 186 € | 18 |
| I kv 2026 | 0 € | 36 698 € | 264 735 € | 24 |
| IV kv 2025 | 45 140 € | 37 268 € | 278 888 € | 25 |
| III kv 2025 | 62 530 € | 31 355 € | 313 103 € | 24 |
| II kv 2025 | 3 794 € | 31 189 € | 308 848 € | 20 |
| I kv 2025 | 52 975 € | 27 252 € | 265 244 € | 21 |
| IV kv 2024 | 33 092 € | 25 766 € | 298 494 € | 21 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 858 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 853 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 57,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 83 896 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 099 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Alar Vettik
- Osaühing Windfire Osanik
- Üüdibe OÜ Osanik
- OÜ Prudest Tegelik kasusaaja
-
Kristel Vettik
- Üüdibe OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Prudest Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
OÜ Prudest 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Töötlev tööstus (EMTAK 18) 220 500 €
- 16. Kõige pikema staažiga juhatused · Töötlev tööstus (EMTAK 18) 14,4 a
- 20. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 18) 10,1 %
- 22. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 18) 1 025 570 €
- 24. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Töötlev tööstus (EMTAK 18) 10,9 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 203 544 | 10 952 |
| Müük avalikule sektorile | 16 956 | 364 200 |
| Toetused kokku | 203 544 | 10 952 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 200 000 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 7 296 €
- Eesti Töötukassa · toetus 3 544 €
- Tallinna Haridusamet · maksed 1 513 €
- Jõelähtme Vallavalitsus · maksed 1 141 €
- REGIONAAL- JA PÕLLUMAJANDUSMINISTEERIUM · maksed 933 €
Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 620 000 € ilma raamlepinguteta-
Trükiteenuse tellimine 20 000 €Tallinna Tehnikaülikool · 03.01.2025 · raamleping
-
Trükiteenuse tellimine 90 000 €Tallinna Tehnikaülikool · 03.01.2025 · raamleping
-
Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus · 28.06.2023
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.02.2026Kommertspandi avamiskanne K 10112142 / 14
-
13.02.2026Kommertspandi avamiskanne K 10112142 / M4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10112142 / 13
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10112142 / 12
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10112142 / 11
-
04.11.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10112142 / 10
-
03.06.2015Muutmiskanne Ä 10112142 / 9
-
28.04.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10112142 / 8
-
29.10.2012Muutmiskanne Ä 10112142 / 7
-
26.10.2012Muutmiskanne Ä 10112142 / M3
-
13.09.2012Muutmiskanne Ä 10112142 / 6
-
07.08.2012Muutmiskanne Ä 10112142 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |