Osaühing Kneller
Registrisse kantud 11431246Osaühing Kneller (registrikood 11431246) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine (EMTAK 16231). 2024. aasta müügitulu oli 4 145 eurot ja puhaskasum -6 035 eurot, bilansimaht 3 782 eurot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.10.2007 (19 a 0 k) · Vismeistri tn 12, Tallinn, 13516
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -145,6 % | 2023: 2,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -190,0 % | 2023: 1,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,3 | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +39,6 % | 2023: −41,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −13,9 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 145 | 2 970 | 5 083 | 9 878 | 2 420 | 8 756 |
| Puhaskasum | -6 035 | 76 | 6 | 72 | 116 | 236 |
| Käibevara | 3 782 | 6 212 | 6 136 | 6 130 | 6 058 | 5 942 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 782 | 6 212 | 6 136 | 6 130 | 6 058 | 5 942 |
| Kohustised kokku | 605 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 177 | 6 212 | 6 136 | 6 130 | 6 058 | 5 942 |
| Kasumimarginaal | -145,6 % | 2,6 % | 0,1 % | 0,7 % | 4,8 % | 2,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 782 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 605 € · 16,0 %
- Omakapital 3 177 € · 84,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2025 | 68 € | 78 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 365 € | 414 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 446 € | 505 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 446 € | 505 € | 0 € | 1 |
| II kv 2024 | 446 € | 505 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 172 € | 194 € | 0 € | 1 |
II kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 23 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 114,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Artur Švarts
- Unico Eesti OÜ Juhatuse liige
- ViimsiVillage OÜ Tegelik kasusaaja
- Unistem OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Ampere Plus OÜ Tegelik kasusaaja
- UNC Property OÜ Juhatuse liige
- Co-Estate Fund OÜ Juhatuse liige
- Järvevaade OÜ Tegelik kasusaaja
- Doc Services OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVismeistri tn 12, Tallinn, 13516
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.09.2025Muutmiskanne Ä 10112797 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10112797 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10112797 / 7
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10112797 / 6
-
21.12.2016Muutmiskanne Ä 10112797 / 5
-
19.12.2016Muutmiskanne Ä 10112797 / M2
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10112797 / 4
-
25.01.2012Muutmiskanne Ä 10112797 / 3
-
15.10.2007Muutmiskanne Ä 112797 / 2
-
09.10.2007Esmakanne Ä 112797
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |