AVASTER OÜ
Registrisse kantud 11438461AVASTER OÜ (registrikood 11438461) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Rakvere linn, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 8 835 eurot ja puhaskasum -4 753 eurot, bilansimaht 210 496 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hannes Tilk. Juhatuse liikmed on Žanna Tilk, Hannes Tilk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.11.2007 (18 a 10 k) · Võidu tn 92, Rakvere linn, 44312
Registriandmed KMKR EE101191517 · osakapital 2 684 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101191517
- Osakapital
- 2 684 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -53,8 % | 2024: -80,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,3 % | 2024: -4,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,8 % | 2024: 96,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −30,8 % | 2024: +13,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +85,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 835 | 12 772 | 11 280 | 13 984 | 8 022 | 400 | 25 000 |
| Puhaskasum | -4 753 | -10 309 | -12 391 | -11 753 | -4 810 | -11 756 | -151 296 |
| Käibevara | 6 034 | 3 743 | 7 303 | 13 160 | 17 033 | 20 521 | 32 677 |
| Põhivara | 204 462 | 215 583 | 216 680 | 221 967 | 228 158 | 229 445 | 238 421 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 210 496 | 219 326 | 223 983 | 235 127 | 245 191 | 249 966 | 271 098 |
| Kohustised kokku | 4 624 | 8 701 | 3 049 | 1 802 | 113 | 78 | 9 455 |
| Omakapital | 205 872 | 210 625 | 220 934 | 233 325 | 245 078 | 249 888 | 261 643 |
| Kasumimarginaal | -53,8 % | -80,7 % | -109,8 % | -84,0 % | -60,0 % | -2 939,0 % | -605,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 034 € · 2,9 %
- Põhivara 204 462 € · 97,1 %
- Lühiajalised kohustised 4 624 € · 2,2 %
- Omakapital 205 872 € · 97,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 624 € | 351 € | 1 791 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 601 € | 1 054 € | 2 926 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 533 € | 1 027 € | 2 280 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 161 € | 648 € | 2 355 € | 1 |
| III kv 2025 | 1 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 562 € | 673 € | 4 200 € | 0 |
| I kv 2025 | 942 € | 1 007 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 1 579 € | 1 002 € | 3 480 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 208 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 117 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 56,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 597 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.08.2025Muutmiskanne Ä 10114240 / 10
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10114240 / 9
-
01.03.2022Muutmiskanne Ä 10114240 / 8
-
11.03.2021Muutmiskanne Ä 10114240 / 7
-
09.03.2021Muutmiskanne Ä 10114240 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10114240 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10114240 / 5
-
11.05.2017Muutmiskanne Ä 10114240 / 4
-
09.06.2015Muutmiskanne Ä 10114240 / 3
-
05.01.2012Muutmiskanne Ä 10114240 / 2
-
03.12.2007Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 40002 / 3
-
30.11.2007Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 114240
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 14.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |