OÜ Nerman
Registrisse kantud 11441687OÜ Nerman (registrikood 11441687) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Mällikvere küla, tegevusala mootorsõidukite remont ja hooldus (EMTAK 95311). 2025. aasta müügitulu oli 7 686 eurot ja puhaskasum -56 eurot, bilansimaht 4 107 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Silver Nerman. Juhatuse liige on Silver Nerman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 24.01.2008 (18 a 8 k) · Pikavälja, Mällikvere küla, 48014
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 552 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 552 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite remont ja hooldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,7 % | 2024: -1,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,4 % | 2024: -2,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 95,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 15,2 |
| Müügitulu kasv | +6,1 % | 2024: −10,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 7 686 | 7 242 | 8 131 | 9 091 | 13 230 | 10 691 | 10 726 |
| Puhaskasum | -56 | -122 | 27 | -608 | 223 | -207 | 665 |
| Käibevara | 3 144 | 3 265 | 3 158 | 2 877 | 5 185 | 4 704 | 5 352 |
| Põhivara | 963 | 1 112 | 1 263 | 1 425 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 107 | 4 377 | 4 421 | 4 302 | 5 185 | 4 704 | 5 352 |
| Kohustised kokku | 0 | 215 | 130 | 39 | 314 | 57 | 498 |
| Omakapital | 4 107 | 4 162 | 4 291 | 4 263 | 4 871 | 4 647 | 4 854 |
| Kasumimarginaal | -0,7 % | -1,7 % | 0,3 % | -6,7 % | 1,7 % | -1,9 % | 6,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 144 € · 76,6 %
- Põhivara 963 € · 23,4 %
- Omakapital 4 107 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPikavälja, Mällikvere küla, 48014
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 254 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 254 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.01.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20040495 / 9
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20040495 / 8
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20040495 / 7
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 20040495 / 6
-
07.01.2015Muutmiskanne Ä 20040495 / 5
-
12.11.2013Muutmiskanne Ä 20040495 / 4
-
23.12.2011Muutmiskanne Ä 20040495 / 3
-
06.04.2011Muutmiskanne Ä 20040495 / 2
-
24.01.2008Esmakanne Ä 40495
-
23.01.2008Esmakanne Ä 40495 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 12.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 09.01.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.03.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 30.03.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |