Web Guide OÜ
Registrisse kantud 11449393Web Guide OÜ (registrikood 11449393) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Uuesalu küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 157 241 eurot ja puhaskasum 87 138 eurot, bilansimaht 235 597 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kirill Neitov. Juhatuse liige on Kirill Neitov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.11.2007 (18 a 10 k) · Metssea tee 14, Uuesalu küla, 75331
Registriandmed KMKR EE101271385 · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101271385
- Osakapital
- 2 550 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 55,4 % | 2024: 33,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 39,4 % | 2024: 43,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,0 % | 2024: 81,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,2 | 2024: 5,3 |
| Müügitulu kasv | −13,5 % | 2024: +5,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 157 241 | 181 840 | 173 126 | 106 265 | 157 020 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 87 138 | 60 355 | 94 055 | 9 979 | 105 041 | -3 | 0 |
| Käibevara | 216 095 | 161 402 | 154 904 | 100 933 | 90 288 | 3 081 | 3 084 |
| Põhivara | 19 502 | 8 514 | 29 285 | 17 115 | 24 762 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 235 597 | 169 916 | 184 189 | 118 048 | 115 050 | 3 081 | 3 084 |
| Kohustised kokku | 14 248 | 30 705 | 17 034 | 39 947 | 6 928 | 0 | 0 |
| Omakapital | 221 349 | 139 211 | 167 155 | 78 101 | 108 122 | 3 081 | 3 084 |
| Kasumimarginaal | 55,4 % | 33,2 % | 54,3 % | 9,4 % | 66,9 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 216 095 € · 91,7 %
- Põhivara 19 502 € · 8,3 %
- Lühiajalised kohustised 14 248 € · 6,0 %
- Omakapital 221 349 € · 94,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 15 267 € | 5 852 € | 64 157 € | 1 |
| II kv 2026 | 17 694 € | 5 285 € | 61 942 € | 1 |
| I kv 2026 | 12 483 € | 5 439 € | 32 674 € | 1 |
| IV kv 2025 | 15 121 € | 5 747 € | 50 389 € | 1 |
| III kv 2025 | 14 286 € | 5 044 € | 46 142 € | 1 |
| II kv 2025 | 13 753 € | 5 044 € | 42 440 € | 1 |
| I kv 2025 | 29 602 € | 4 987 € | 52 484 € | 1 |
| IV kv 2024 | 18 633 € | 4 994 € | 41 847 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 089 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 951 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 38,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 21 386 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 751 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10113962 / 11
-
11.07.2022Muutmiskanne Ä 10113962 / 10
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10113962 / 9
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10113962 / 8
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10113962 / 7
-
13.05.2015Muutmiskanne Ä 10113962 / 6
-
16.04.2013Muutmiskanne Ä 10113962 / 5
-
15.04.2011Muutmiskanne Ä 10113962 / 4
-
08.04.2011Muutmiskanne Ä 10113962 / M1
-
21.07.2008Muutmiskanne Ä 113962 / 3
-
07.12.2007Muutmiskanne Ä 113962 / 2
-
21.11.2007Esmakanne Ä 113962
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.02.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 18.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 16.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |