Osaühing Putka
Registrisse kantud 11449849Osaühing Putka (registrikood 11449849) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Laagri alevik, tegevusala graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon (EMTAK 74121). 2025. aasta müügitulu oli 102 256 eurot ja puhaskasum -14 796 eurot, bilansimaht 576 609 eurot. Juhatuse liikmed on Erik Teemägi, Kaia Rähn. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.11.2007 (18 a 10 k) · Nõlvaku põik 3c, Laagri alevik, 76401
Registriandmed KMKR EE101191397 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101191397
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -14,5 % | 2024: 18,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -3,2 % | 2024: 4,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,2 % | 2024: 89,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,8 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | −11,3 % | 2024: +15,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 102 256 | 115 306 | 99 713 | 107 714 | 95 453 | 113 247 | 107 734 |
| Puhaskasum | -14 796 | 21 037 | 39 290 | 77 041 | 137 023 | 65 752 | 57 165 |
| Käibevara | 38 155 | 45 247 | 26 886 | 29 909 | 16 543 | 81 326 | 9 262 |
| Põhivara | 538 454 | 495 854 | 471 799 | 436 973 | 421 319 | 264 767 | 295 981 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 576 609 | 541 101 | 498 685 | 466 882 | 437 862 | 346 093 | 305 243 |
| Kohustised kokku | 108 371 | 58 067 | 20 559 | 4 046 | 12 067 | 50 291 | 75 193 |
| Omakapital | 468 238 | 483 034 | 478 126 | 462 836 | 425 795 | 295 802 | 230 050 |
| Kasumimarginaal | -14,5 % | 18,2 % | 39,4 % | 71,5 % | 143,6 % | 58,1 % | 53,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 38 155 € · 6,6 %
- Põhivara 538 454 € · 93,4 %
- Lühiajalised kohustised 21 138 € · 3,7 %
- Pikaajalised kohustised 87 233 € · 15,1 %
- Omakapital 468 238 € · 81,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 93,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
74121 Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon põhitegevus 80 836 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 19 972 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 388 € | 2 251 € | 22 877 € | 1 |
| II kv 2026 | 5 926 € | 2 307 € | 22 225 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 305 € | 2 361 € | 21 699 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 446 € | 2 563 € | 23 590 € | 1 |
| III kv 2025 | 4 276 € | 2 563 € | 21 681 € | 1 |
| II kv 2025 | 4 569 € | 2 563 € | 21 804 € | 1 |
| I kv 2025 | 6 706 € | 2 512 € | 24 603 € | 1 |
| IV kv 2024 | 7 092 € | 2 195 € | 28 426 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 796 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 750 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 26,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 36,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 7 626 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 443 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNõlvaku põik 3c, Laagri alevik, 76401
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 18 203 | 17 810 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Filharmoonia · maksed 7 669 €
- SA Virumaa Muuseumid · maksed 5 574 €
- SA Eesti Ajaloomuuseum · maksed 4 960 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10114015 / 7
-
20.04.2018Muutmiskanne Ä 10114015 / 6
-
16.04.2018Muutmiskanne Ä 10114015 / M2
-
10.04.2018Muutmiskanne Ä 10114015 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10114015 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10114015 / 4
-
12.09.2016Muutmiskanne Ä 10114015 / 3
-
03.01.2012Muutmiskanne Ä 10114015 / 2
-
22.11.2007Esmakanne Ä 114015
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 31.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 16.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 10.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |