TPT OÜ
Registrisse kantud 11451964TPT OÜ (registrikood 11451964) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 291 684 eurot ja puhaskasum 182 642 eurot, bilansimaht 1 017 273 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andres Ojalill. Juhatuse liige on Andres Ojalill. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.12.2007 (18 a 10 k) · Pärnu mnt 129c/2, Tallinn, 11314
Registriandmed KMKR EE101200181 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101200181
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 62,6 % | 2024: 70,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 26,5 % | 2024: 28,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,6 % | 2024: 99,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 97,4 |
| Müügitulu kasv | +41,7 % | 2024: +6,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +17,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 291 684 | 205 916 | 193 036 | 171 855 | 128 278 | 130 087 | 164 175 |
| Puhaskasum | 182 642 | 144 246 | 136 475 | 116 023 | 114 346 | 85 729 | 83 133 |
| Käibevara | 796 545 | 286 943 | 188 367 | 244 234 | 225 661 | 110 691 | 113 853 |
| Põhivara | 220 728 | 221 311 | 199 015 | 8 346 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 017 273 | 508 254 | 387 382 | 252 580 | 225 661 | 110 691 | 113 853 |
| Kohustised kokku | 329 323 | 2 946 | 905 | 2 578 | 624 | 0 | 359 |
| Omakapital | 687 950 | 505 308 | 386 477 | 250 002 | 225 037 | 110 691 | 113 494 |
| Kasumimarginaal | 62,6 % | 70,1 % | 70,7 % | 67,5 % | 89,1 % | 65,9 % | 50,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 796 545 € · 78,3 %
- Põhivara 220 728 € · 21,7 %
- Lühiajalised kohustised 329 323 € · 32,4 %
- Omakapital 687 950 € · 67,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 21,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
74991 Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus põhitegevus 267 736 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 23 948 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 007 € | 710 € | 82 347 € | 0 |
| II kv 2026 | 6 846 € | 0 € | 78 896 € | 0 |
| I kv 2026 | 2 747 € | 0 € | 52 852 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 966 € | 0 € | 49 626 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 261 € | 0 € | 112 306 € | 0 |
| II kv 2025 | 3 174 € | 0 € | 55 519 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 393 € | 40 € | 50 048 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 543 € | 1 530 € | 43 727 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 669 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 237 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 8,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 27 449 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andres Ojalill
- Mittetulundusühing Eesti Tehnikahariduskeskus Tegelik kasusaaja
- Süda Residentsid OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 28. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 41,7 %
- 46. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 74) 182 642 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.11.2023Muutmiskanne Ä 10114272 / 11
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10114272 / 10
-
05.03.2020Muutmiskanne Ä 10114272 / 9
-
06.04.2018Muutmiskanne Ä 10114272 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10114272 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10114272 / 7
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10114272 / 5
-
30.12.2015Muutmiskanne Ä 10114272 / 4
-
01.03.2012Muutmiskanne Ä 10114272 / 3
-
08.01.2012Muutmiskanne Ä 10114272 / M2
-
24.11.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 114272 / M1
-
24.11.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 114272 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.02.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 15.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |