Indium OÜ
Registrisse kantud 11453516Indium OÜ (registrikood 11453516) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62091). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 265 157 eurot, bilansimaht 840 813 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Tubli. Juhatuse liige on Indrek Tubli. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.12.2007 (18 a 10 k) · Paldiski mnt 221a, Tallinn, 13515
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 33,8 % | 2024: 44,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,4 % | 2024: 91,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,2 | 2024: 5,7 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 15 125 | 44 236 | 17 872 | 2 709 |
| Puhaskasum | 265 157 | 243 574 | 209 009 | 124 843 | 98 410 | 17 086 | 8 185 |
| Käibevara | 459 340 | 309 574 | 249 634 | 229 622 | 5 637 | 28 763 | 69 475 |
| Põhivara | 381 473 | 289 180 | 259 272 | 114 792 | 233 262 | 82 798 | 25 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 840 813 | 598 754 | 508 906 | 344 414 | 238 899 | 111 561 | 94 475 |
| Kohustised kokku | 55 758 | 53 856 | 41 582 | 36 100 | 55 428 | – | – |
| Omakapital | 785 055 | 544 898 | 467 324 | 308 314 | 183 471 | 111 561 | 94 475 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | 825,4 % | 222,5 % | 95,6 % | 302,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 459 340 € · 54,6 %
- Põhivara 381 473 € · 45,4 %
- Lühiajalised kohustised 55 758 € · 6,6 %
- Omakapital 785 055 € · 93,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10114458 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10114458 / 7
-
10.05.2018Muutmiskanne Ä 10114458 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10114458 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10114458 / 4
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10114458 / 3
-
23.01.2012Muutmiskanne Ä 10114458 / 2
-
10.12.2007Esmakanne Ä 114458
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 17.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |