Osaühing Averonis
Registrisse kantud 11453615Osaühing Averonis (registrikood 11453615) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muu disainerite tegevus (EMTAK 74141). 2025. aasta müügitulu oli 850 eurot ja puhaskasum -108 eurot, bilansimaht 6 140 eurot. Juhatuse liikmed on Irina Šitkauskas, Andrei Jefremenko. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.12.2007 (18 a 10 k) · Astangu tn 19/3, Tallinn, 13519
Registriandmed KMKR EE101255958 · osakapital 3 834 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101255958
- Osakapital
- 3 834 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu disainerite tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -12,7 % | 2024: -0,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,9 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,0 % | 2024: 94,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 16,8 | 2024: 18,7 |
| Müügitulu kasv | −52,7 % | 2024: +15,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −33,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 850 | 1 796 | 1 560 | 1 090 | 2 588 | 6 383 | 6 370 |
| Puhaskasum | -108 | -4 | 77 | -1 309 | -1 921 | -1 460 | 2 434 |
| Käibevara | 6 140 | 6 214 | 6 519 | 6 623 | 7 613 | 9 166 | 10 499 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 140 | 6 214 | 6 519 | 6 623 | 7 613 | 9 166 | 10 499 |
| Kohustised kokku | 366 | 332 | 633 | 814 | 495 | 127 | 0 |
| Omakapital | 5 774 | 5 882 | 5 886 | 5 809 | 7 118 | 9 039 | 10 499 |
| Kasumimarginaal | -12,7 % | -0,2 % | 4,9 % | -120,1 % | -74,2 % | -22,9 % | 38,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 140 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 366 € · 6,0 %
- Omakapital 5 774 € · 94,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 16,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 41 € | 0 € | 300 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 17 € | 0 € | 200 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 120 € | 0 € | 650 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 136 € | 0 € | 670 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 100 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10114475 / 15
-
08.07.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10114475 / 14
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10114475 / 13
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10114475 / 12
-
28.09.2016Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10114475 / 11
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10114475 / 10
-
06.08.2014Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10114475 / 9
-
08.11.2013Muutmiskanne Ä 10114475 / 8
-
28.06.2013Muutmiskanne Ä 10114475 / 7
-
17.12.2011Muutmiskanne Ä 10114475 / 6
-
08.12.2009Muutmiskanne Ä 114475 / 5
-
20.05.2009Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 114475 / 4
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 03.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 28.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |