Lansec OÜ
Registrisse kantud 11453974Lansec OÜ (registrikood 11453974) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Peetri alevik, tegevusala sidekaablite ja antennide paigaldamine (EMTAK 43213). 2025. aasta müügitulu oli 2 331 623 eurot ja puhaskasum 48 706 eurot, bilansimaht 1 920 190 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kalev Svilberg, Margus Kiisk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.12.2007 (18 a 10 k) · Sära tee 12, Peetri alevik, 75312
Registriandmed KMKR EE101195872 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101195872
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 2024: 8,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,4 % | 2024: 24,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,1 % | 2024: 61,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −30,1 % | 2024: +40,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 331 623 | 3 336 652 | 2 370 988 | 2 003 483 | 1 741 857 | 1 506 654 | 1 630 372 |
| Puhaskasum | 48 706 | 285 023 | 210 301 | 66 520 | 119 402 | 126 277 | 126 892 |
| Käibevara | 560 463 | 693 535 | 488 596 | 294 029 | 283 689 | 547 043 | 325 366 |
| Põhivara | 1 359 727 | 1 190 017 | 1 199 978 | 1 220 149 | 1 272 628 | 412 657 | 454 299 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 920 190 | 1 883 552 | 1 688 574 | 1 514 178 | 1 556 317 | 959 700 | 779 665 |
| Kohustised kokku | 823 368 | 734 436 | 783 729 | 819 634 | 928 292 | 441 077 | 355 986 |
| Omakapital | 1 096 822 | 1 149 116 | 904 845 | 694 544 | 628 025 | 518 623 | 423 679 |
| Kasumimarginaal | 2,1 % | 8,5 % | 8,9 % | 3,3 % | 6,9 % | 8,4 % | 7,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 560 463 € · 29,2 %
- Põhivara 1 359 727 € · 70,8 %
- Lühiajalised kohustised 464 744 € · 24,2 %
- Pikaajalised kohustised 358 624 € · 18,7 %
- Omakapital 1 096 822 € · 57,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43213 Sidekaablite ja antennide paigaldamine põhitegevus 1 167 799 €
-
43212 Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine 1 077 970 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 83 668 €
-
77111 Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent 2 186 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 137 145 € | 87 352 € | 615 152 € | 23 |
| II kv 2026 | 116 621 € | 87 123 € | 668 444 € | 22 |
| I kv 2026 | 149 560 € | 85 054 € | 770 495 € | 25 |
| IV kv 2025 | 138 840 € | 87 261 € | 757 599 € | 21 |
| III kv 2025 | 138 947 € | 89 959 € | 576 858 € | 22 |
| II kv 2025 | 146 561 € | 93 043 € | 441 004 € | 23 |
| I kv 2025 | 168 089 € | 92 117 € | 644 988 € | 23 |
| IV kv 2024 | 178 896 € | 83 192 € | 1 109 300 € | 23 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 45 715 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 29 117 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 22,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 205 051 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 435 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kalev Svilberg
- Lansec Elekter OÜ Tegelik kasusaaja
- Lansec Energia OÜ Osanik
- Lansec Tele OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marvo Maar
- Taebla Jahiselts Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Lansec Elekter OÜ | 52 % | 1 300 € | 01.09.2023 | 2 149 098 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Lansec Elekter OÜ 52 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 87 738 | 180 600 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 36 202 €
- Tallinna Ülikool · maksed 23 709 €
- SA Tallinna Kultuurikatel · maksed 5 988 €
- Tallinna Pääsküla Kool · maksed 5 172 €
- Lasnamäe Gümnaasium · maksed 3 968 €
- Tallinna Mustjōe Gümnaasium · maksed 3 502 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10114512 / 10
-
23.02.2022Muutmiskanne Ä 10114512 / M5
-
23.02.2022Muutmiskanne Ä 10114512 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10114512 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10114512 / 7
-
02.05.2016Muutmiskanne Ä 10114512 / 6
-
05.04.2016Muutmiskanne Ä 10114512 / M4
-
24.03.2016Muutmiskanne Ä 10114512 / M3
-
01.09.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10114512 / 5
-
07.03.2014Muutmiskanne Ä 10114512 / 4
-
17.02.2014Muutmiskanne Ä 10114512 / M2
-
08.03.2012Muutmiskanne Ä 10114512 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |