RecFor Element OÜ
Registrisse kantud 11454589RecFor Element OÜ (registrikood 11454589) on 2007. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük (EMTAK 46832). 2025. aasta müügitulu oli 4 739 eurot ja puhaskasum -16 911 eurot, bilansimaht 53 945 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Saima Laumets. Juhatuse liige on Jaan Rääk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2007 (18 a 10 k) · Jaama tn 2, Tallinn, 11621
Registriandmed KMKR EE101502287 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101502287
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sanitaarseadmete ja mujal liigitamata ehitusmaterjalide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -356,8 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -34,9 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,8 % | 2024: 49,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 9,8 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | −73,1 % | 2024: −45,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −51,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 739 | 17 622 | 32 288 | 67 370 | 65 496 | 170 348 | 37 732 |
| Puhaskasum | -16 911 | 19 | -27 778 | -3 048 | 261 | 38 591 | 19 006 |
| Käibevara | 53 945 | 131 168 | 131 444 | 132 411 | 102 848 | 98 037 | 59 975 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 53 945 | 131 168 | 131 444 | 132 411 | 102 848 | 98 037 | 59 975 |
| Kohustised kokku | 5 493 | 65 805 | 66 100 | 39 289 | 6 191 | 1 641 | 2 169 |
| Omakapital | 48 452 | 65 363 | 65 344 | 93 122 | 96 657 | 96 396 | 57 806 |
| Kasumimarginaal | -356,8 % | 0,1 % | -86,0 % | -4,5 % | 0,4 % | 22,7 % | 50,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 53 945 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 5 493 € · 10,2 %
- Omakapital 48 452 € · 89,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 9,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 17 € | 0 € | 1 900 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 83 € | 0 € | 950 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 975 € | 0 |
| III kv 2025 | 63 € | 0 € | 920 € | 0 |
| II kv 2025 | 502 € | 0 € | 4 291 € | 0 |
| I kv 2025 | 426 € | 0 € | 4 576 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 158 € | 0 € | 13 046 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 633 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.01.2024Muutmiskanne Ä 10114573 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10114573 / 7
-
02.11.2020Muutmiskanne Ä 10114573 / 6
-
08.07.2020Muutmiskanne Ä 10114573 / 5
-
17.06.2020Muutmiskanne Ä 10114573 / M2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10114573 / 4
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10114573 / 3
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10114573 / 2
-
12.03.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10114573 / M1
-
13.12.2007Esmakanne Ä 114573
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 01.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 10.05.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 02.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |