Documento OÜ
Registrisse kantud 11459457Documento OÜ (registrikood 11459457) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arhiivide tegevus (EMTAK 91121). 2025. aasta müügitulu oli 5 461 eurot ja puhaskasum 373 eurot, bilansimaht 6 950 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristi Rasva. Juhatuse liige on Kristi Rasva. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2008 (18 a 9 k) · Veerenni põik 1a, Tallinn, 11313
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arhiivide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,8 % | 2024: 20,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 5,4 % | 2024: 31,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,5 % | 2024: 99,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 66,0 | 2024: 49,8 |
| Müügitulu kasv | −47,6 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 461 | 10 415 | 0 | 1 800 | 1 353 | 0 | 1 300 |
| Puhaskasum | 373 | 2 083 | -12 | -299 | 323 | -137 | -38 |
| Käibevara | 2 508 | 2 140 | 58 | 70 | 368 | 45 | 183 |
| Põhivara | 4 442 | 4 442 | 4 442 | 4 442 | 4 442 | 4 442 | 4 442 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 950 | 6 582 | 4 500 | 4 512 | 4 810 | 4 487 | 4 625 |
| Kohustised kokku | 38 | 43 | 43 | 43 | 43 | 43 | 43 |
| Omakapital | 6 912 | 6 539 | 4 457 | 4 469 | 4 767 | 4 444 | 4 582 |
| Kasumimarginaal | 6,8 % | 20,0 % | – | -16,6 % | 23,9 % | – | -2,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 508 € · 36,1 %
- Põhivara 4 442 € · 63,9 %
- Lühiajalised kohustised 38 € · 0,5 %
- Omakapital 6 912 € · 99,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 66,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 63,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 440 € | 509 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 500 € | 579 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 023 € | 1 184 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 645 € | 1 783 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2024 | 392 € | 425 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 147 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 170 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 115,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemVeerenni põik 1a, Tallinn, 11313
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 461 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia · maksed 5 461 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10115181 / 7
-
27.09.2018Muutmiskanne Ä 10115181 / 6
-
23.05.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10115181 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10115181 / 4
-
05.03.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10115181 / 3
-
19.05.2011Muutmiskanne Ä 10115181 / 2
-
12.05.2011Muutmiskanne Ä 10115181 / M1
-
15.01.2008Esmakanne Ä 115181
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 14.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 02.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 19.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 12.04.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |