Maxdoor Security OÜ
Registrisse kantud 11459629Maxdoor Security OÜ (registrikood 11459629) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Loobu küla, tegevusala mujal liigitamata rajatiste ehitus (EMTAK 42991). 2025. aasta müügitulu oli 2 199 eurot ja puhaskasum -3 815 eurot, bilansimaht 32 781 eurot. Juhatuse liikmed on Ando Lootus, Valdi Lootus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.01.2008 (18 a 9 k) · Sireli, Loobu küla, 45220
Registriandmed KMKR EE101240277 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101240277
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mujal liigitamata rajatiste ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -173,5 % | 2024: 14,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,6 % | 2024: 14,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 86,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8 195,3 | 2024: 7,3 |
| Müügitulu kasv | −94,3 % | 2024: +42,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −26,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 199 | 38 463 | 27 000 | 33 550 | 22 400 | 10 014 | 10 535 |
| Puhaskasum | -3 815 | 5 385 | -5 333 | -7 815 | -4 713 | 632 | -2 204 |
| Käibevara | 32 781 | 42 443 | 32 020 | 39 317 | 46 262 | 49 895 | 49 477 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 32 781 | 42 443 | 32 020 | 39 317 | 46 262 | 49 895 | 49 477 |
| Kohustised kokku | 4 | 5 851 | 813 | 2 777 | 1 907 | 826 | 1 393 |
| Omakapital | 32 777 | 36 592 | 31 207 | 36 540 | 44 355 | 49 069 | 48 084 |
| Kasumimarginaal | -173,5 % | 14,0 % | -19,8 % | -23,3 % | -21,0 % | 6,3 % | -20,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 32 781 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 € · 0,0 %
- Omakapital 32 777 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8 195,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 46 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 6 185 € | 0 € | 22 063 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 640 € | 0 € | 18 600 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10115194 / 8
-
27.02.2023Muutmiskanne Ä 10115194 / 7
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 10115194 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10115194 / 5
-
23.05.2013Kustutamiskanne Ä 10115194 / 3
-
15.01.2010Toimiku dokumentide kontroll Ä 115194 / M2
-
30.11.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 115194 / M1
-
10.07.2008Muutmiskanne Ä 115194 / 2
-
15.01.2008Esmakanne Ä 115194
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 23.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 09.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |