OÜ Ablam
Registrisse kantud 11464917OÜ Ablam (registrikood 11464917) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Abruka küla, tegevusala loomakasvatuse abitegevused (EMTAK 01621). 2025. aasta müügitulu oli 10 515 eurot ja puhaskasum 8 060 eurot, bilansimaht 129 198 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Riho Leppik. Juhatuse liige on Riho Leppik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.04.2008 (18 a 6 k) · Lepametsa, Abruka küla, 93826
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Loomakasvatuse abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 76,7 % | 2024: 2,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,7 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,5 % | 2024: 85,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 3,9 |
| Müügitulu kasv | +23,9 % | 2024: −19,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 515 | 8 484 | 10 550 | 27 961 | 8 442 | 13 706 | 16 615 |
| Puhaskasum | 8 060 | 250 | 44 272 | 2 672 | -11 462 | 2 679 | 3 723 |
| Käibevara | 8 865 | 11 445 | 10 923 | 1 073 | 6 172 | 7 640 | 19 667 |
| Põhivara | 120 333 | 104 915 | 93 980 | 71 521 | 23 188 | 20 955 | 4 655 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 129 198 | 116 360 | 104 903 | 72 594 | 29 360 | 28 595 | 24 322 |
| Kohustised kokku | 8 448 | 16 962 | 24 867 | 33 434 | 233 | 15 | 574 |
| Omakapital | 120 750 | 99 398 | 80 036 | 39 160 | 29 127 | 28 580 | 23 748 |
| Kasumimarginaal | 76,7 % | 2,9 % | 419,6 % | 9,6 % | -135,8 % | 19,5 % | 22,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 865 € · 6,9 %
- Põhivara 120 333 € · 93,1 %
- Lühiajalised kohustised 3 786 € · 2,9 %
- Pikaajalised kohustised 4 662 € · 3,6 %
- Omakapital 120 750 € · 93,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 93,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Riho Leppik
- mittetulundusühing Abruka Jahindusselts Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLepametsa, Abruka küla, 93826
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 01) 100 050 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 18 009 | 31 694 |
| Müük avalikule sektorile | 12 089 | 2 100 |
| Toetused kokku | 18 009 | 31 694 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 18 009 €
- Keskkonnaamet · maksed 7 200 €
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 4 889 €
Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 186 644 € ilma raamlepinguteta-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 06.04.2026
-
Lumetõrje Saaremaa vallas 5 000 €Saaremaa Vallavalitsus · 19.08.2025
-
Riigi Tugiteenuste Keskus · 19.08.2025
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30035313 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30035313 / 5
-
21.12.2017Muutmiskanne Ä 30035313 / 4
-
18.09.2015Muutmiskanne Ä 30035313 / 3
-
25.04.2012Muutmiskanne Ä 30035313 / 2
-
17.04.2012Muutmiskanne Ä 30035313 / M3
-
14.03.2012Muutmiskanne Ä 30035313 / M2
-
02.03.2012Muutmiskanne Ä 30035313 / M1
-
01.04.2008Esmakanne Ä 35313
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 15.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 16.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.08.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 16.04.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 28.10.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |