aaa-studio OÜ
Registrisse kantud 11467333aaa-studio OÜ (registrikood 11467333) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Vääna küla, tegevusala sisekujundus (EMTAK 74131). 2025. aasta müügitulu oli 12 990 eurot ja puhaskasum -2 351 eurot, bilansimaht 8 815 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Merle Kiiskman. Juhatuse liige on Merle Kiiskman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.02.2008 (18 a 8 k) · Endla tee 4, Vääna küla, 76903
Registriandmed KMKR EE101808855 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101808855
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sisekujundus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -18,1 % | 2024: -36,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -87,5 % | 2024: -78,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 30,5 % | 2024: 62,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +20,8 % | 2024: −66,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 990 | 10 756 | 31 625 | 18 526 | 15 820 | 17 345 | 24 021 |
| Puhaskasum | -2 351 | -3 954 | 5 341 | -2 056 | -2 073 | -2 380 | 3 151 |
| Käibevara | 8 815 | 8 072 | 10 540 | 8 283 | 7 292 | 6 537 | 11 573 |
| Põhivara | – | 0 | 368 | 1 053 | 1 737 | 2 422 | 3 107 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 8 815 | 8 072 | 10 908 | 9 336 | 9 029 | 8 959 | 14 680 |
| Kohustised kokku | 6 128 | 3 034 | 1 916 | 5 685 | 3 322 | 1 179 | 4 520 |
| Omakapital | 2 687 | 5 038 | 8 992 | 3 651 | 5 707 | 7 780 | 10 160 |
| Kasumimarginaal | -18,1 % | -36,8 % | 16,9 % | -11,1 % | -13,1 % | -13,7 % | 13,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 815 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 6 128 € · 69,5 %
- Omakapital 2 687 € · 30,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 69,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 725 € | 523 € | 1 527 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 661 € | 919 € | 8 710 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 736 € | 842 € | 4 723 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 103 € | 483 € | 5 827 € | 1 |
| III kv 2025 | 764 € | 688 € | 957 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 467 € | 885 € | 3 512 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 218 € | 612 € | 3 478 € | 1 |
| IV kv 2024 | 905 € | 640 € | 2 353 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 242 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 174 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 72,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 47,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 509 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 335 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemEndla tee 4, Vääna küla, 76903
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubSisekujundusbüroo Art And Architecture pakub, sisekujundusteenuse terviklahendust eluruumidesse ja ühiskondlikele objektidele.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10115789 / 11
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10115789 / 10
-
31.08.2019Muutmiskanne Ä 10115789 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10115789 / 8
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10115789 / 7
-
04.03.2016Muutmiskanne Ä 10115789 / 6
-
15.02.2016Muutmiskanne Ä 10115789 / 5
-
15.02.2016Muutmiskanne Ä 10115789 / M2
-
28.01.2016Muutmiskanne Ä 10115789 / M1
-
19.01.2012Muutmiskanne Ä 10115789 / 4
-
08.04.2009Muutmiskanne Ä 115789 / 3
-
28.02.2008Muutmiskanne Ä 115789 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 27.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 06.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |