OÜ Maybone
Registrisse kantud 11467971OÜ Maybone (registrikood 11467971) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Kose alevik, tegevusala veterinaaria (EMTAK 75001). 2025. aasta müügitulu oli 58 982 eurot ja puhaskasum -10 791 eurot, bilansimaht 64 143 eurot. Juhatuse liige on Priit Koppel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.02.2008 (18 a 8 k) · Hariduse tn 2, Kose alevik, 75101
Registriandmed KMKR EE101212373 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101212373
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Veterinaaria
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -18,3 % | 2024: 21,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -20,9 % | 2024: 33,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 80,3 % | 2024: 86,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,1 | 2024: 7,7 |
| Müügitulu kasv | −40,1 % | 2024: +2,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 982 | 98 395 | 95 909 | 19 718 | 3 744 | 44 157 | 36 546 |
| Puhaskasum | -10 791 | 20 846 | 31 023 | 384 | -5 175 | -3 203 | -13 077 |
| Käibevara | 64 143 | 71 662 | 52 746 | 19 166 | 15 024 | 22 048 | 32 298 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 64 143 | 71 662 | 52 746 | 19 166 | 15 024 | 22 048 | 32 298 |
| Kohustised kokku | 12 624 | 9 352 | 11 282 | 8 725 | 4 967 | 6 816 | 13 863 |
| Omakapital | 51 519 | 62 310 | 41 464 | 10 441 | 10 057 | 15 232 | 18 435 |
| Kasumimarginaal | -18,3 % | 21,2 % | 32,3 % | 1,9 % | -138,2 % | -7,3 % | -35,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 64 143 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 12 624 € · 19,7 %
- Omakapital 51 519 € · 80,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 19,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 525 € | 1 890 € | 12 928 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 551 € | 1 890 € | 15 876 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 976 € | 2 828 € | 14 181 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 524 € | 2 352 € | 13 820 € | 1 |
| III kv 2025 | 2 927 € | 1 955 € | 12 399 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 367 € | 1 955 € | 12 713 € | 1 |
| I kv 2025 | 3 409 € | 1 903 € | 15 836 € | 1 |
| IV kv 2024 | 4 153 € | 1 799 € | 28 119 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 842 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 630 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 74,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 309 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 212 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Üllar Aidama
- Kroomon OÜ Tegelik kasusaaja
-
Priit Koppel
- Mittetulundusühing ALANSI Vabatahtlik Päästeselts Juhatuse liige
- Omad Vetid OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Alansi Off-Road Klubi Juhatuse liige
- Mittetulundusühing MudDrag Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 15. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 75) 6 756 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 756 | 383 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajandus- ja Toiduamet · maksed 6 756 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.05.2025Muutmiskanne Ä 10115754 / M6
-
14.05.2025Muutmiskanne Ä 10115754 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10115754 / 7
-
26.06.2019Muutmiskanne Ä 10115754 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10115754 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10115754 / 4
-
09.07.2014Muutmiskanne Ä 10115754 / 3
-
24.04.2012Muutmiskanne Ä 10115754 / 2
-
16.04.2012Muutmiskanne Ä 10115754 / M4
-
13.02.2012Muutmiskanne Ä 10115754 / M3
-
21.12.2011Muutmiskanne Ä 10115754 / M2
-
07.02.2008Esmakanne Ä 115754
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.11.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 26.12.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |