OÜ Eugenics
Registrisse kantud 11468189OÜ Eugenics (registrikood 11468189) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 28 855 eurot ja puhaskasum -213 eurot, bilansimaht 40 962 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jevgenia Kanunova. Juhatuse liige on Jevgenia Kanunova. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.02.2008 (18 a 8 k) · Mingi tn 5, Tallinn, 13424
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 195 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 195 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -0,7 % | 2024: -20,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,7 % | 2024: -24,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,5 % | 2024: 98,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,2 | 2024: 75,9 |
| Müügitulu kasv | −24,7 % | 2024: −3,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −2,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 855 | 38 335 | 39 631 | 39 137 | 32 183 | 31 871 | 37 910 |
| Puhaskasum | -213 | -7 872 | 5 494 | 244 | 3 966 | 2 170 | 5 921 |
| Käibevara | 39 968 | 30 721 | 39 836 | 34 325 | 34 081 | 32 285 | 30 214 |
| Põhivara | 994 | 1 243 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 40 962 | 31 964 | 39 836 | 34 325 | 34 081 | 32 285 | 30 214 |
| Kohustised kokku | 9 616 | 405 | 405 | 388 | 388 | 388 | 388 |
| Omakapital | 31 346 | 31 559 | 39 431 | 33 937 | 33 693 | 31 897 | 29 826 |
| Kasumimarginaal | -0,7 % | -20,5 % | 13,9 % | 0,6 % | 12,3 % | 6,8 % | 15,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 39 968 € · 97,6 %
- Põhivara 994 € · 2,4 %
- Lühiajalised kohustised 9 616 € · 23,5 %
- Omakapital 31 346 € · 76,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 23,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 135 € | 1 194 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 135 € | 1 194 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 153 € | 1 212 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 187 € | 1 247 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 187 € | 1 247 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 187 € | 1 247 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 177 € | 1 236 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 156 € | 1 215 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 378 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 398 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 765 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10115860 / 8
-
20.01.2020Muutmiskanne Ä 10115860 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10115860 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10115860 / 5
-
06.09.2016Muutmiskanne Ä 10115860 / 4
-
03.02.2015Muutmiskanne Ä 10115860 / 3
-
16.11.2011Muutmiskanne Ä 10115860 / 2
-
08.02.2008Esmakanne Ä 115860
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.01.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.02.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 24.03.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 14.04.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 12.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |