OÜ AAMA
Registrisse kantud 11471777OÜ AAMA (registrikood 11471777) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Saviranna küla, tegevusala alkohoolsete jookide hulgimüük (EMTAK 46341). 2025. aasta müügitulu oli 288 670 eurot ja puhaskasum 959 eurot, bilansimaht 293 726 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tiia Puustusmaa. Juhatuse liige on Andre Peremees. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.02.2008 (18 a 7 k) · Kalda tee 51, Saviranna küla, 74200
Registriandmed KMKR EE101211222 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- EE101211222
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Alkohoolsete jookide hulgimüük
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 2024: 0,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,9 % | 2024: 4,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,7 % | 2024: 6,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +1,1 % | 2024: +6,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +6,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 288 670 | 285 595 | 267 206 | 239 395 | 193 585 | 210 314 | 176 151 |
| Puhaskasum | 959 | 858 | 120 | 2 865 | 810 | 1 036 | 959 |
| Käibevara | 153 618 | 137 480 | 98 430 | 122 480 | 73 231 | 67 493 | 86 931 |
| Põhivara | 140 108 | 160 167 | 185 030 | 164 786 | 184 344 | 171 106 | 180 127 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 293 726 | 297 647 | 283 460 | 287 266 | 257 575 | 238 599 | 267 058 |
| Kohustised kokku | 273 990 | 278 870 | 265 541 | 269 467 | 242 641 | 224 475 | 255 314 |
| Omakapital | 19 736 | 18 777 | 17 919 | 17 799 | 14 934 | 14 124 | 11 744 |
| Kasumimarginaal | 0,3 % | 0,3 % | 0,0 % | 1,2 % | 0,4 % | 0,5 % | 0,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 153 618 € · 52,3 %
- Põhivara 140 108 € · 47,7 %
- Lühiajalised kohustised 124 236 € · 42,3 %
- Pikaajalised kohustised 149 754 € · 51,0 %
- Omakapital 19 736 € · 6,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 93,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46341 Alkohoolsete jookide hulgimüük põhitegevus 231 839 €
-
73111 Reklaamiagentuuride tegevus 33 156 €
-
49111 Sõitjatevedu raudteel 23 675 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 19 305 € | 2 256 € | 104 418 € | 3 |
| II kv 2026 | 14 886 € | 2 221 € | 119 735 € | 3 |
| I kv 2026 | 18 320 € | 3 251 € | 103 740 € | 3 |
| IV kv 2025 | 11 439 € | 3 582 € | 70 572 € | 3 |
| III kv 2025 | 5 296 € | 2 098 € | 91 285 € | 3 |
| II kv 2025 | 7 454 € | 2 098 € | 75 965 € | 2 |
| I kv 2025 | 11 945 € | 2 001 € | 104 602 € | 2 |
| IV kv 2024 | 13 498 € | 1 808 € | 105 419 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 435 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 752 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 34 806 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 482 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Andre Peremees
- Mittetulundusühing Undiküla veed ja teed Tegelik kasusaaja
-
Tiia Puustusmaa
- Mittetulundusühing Undiküla veed ja teed Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKalda tee 51, Saviranna küla, 74200
Tegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 289 | 1 386 |
| Müük avalikule sektorile | 2 063 | 4 466 |
| Toetused kokku | 1 289 | 1 386 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Kunstiakadeemia · maksed 1 853 €
- Eesti Töötukassa · toetus 1 289 €
- Saue Vallavalitsus · maksed 211 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10116313 / 6
-
09.05.2018Muutmiskanne Ä 10116313 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10116313 / 4
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10116313 / 3
-
29.06.2017Muutmiskanne Ä 10116313 / 2
-
25.02.2008Esmakanne Ä 116313
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 12.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 13.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.08.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 24.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |