Ocelot OÜ
Registrisse kantud 11471866Ocelot OÜ (registrikood 11471866) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Randvere küla, tegevusala puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46131). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -391 eurot, bilansimaht 10 244 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kirill Savitski. Juhatuse liige on Kirill Savitski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.02.2008 (18 a 7 k) · Kurekella tee 9, Randvere küla, 74016
Registriandmed KMKR EE101214478 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101214478
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -23 425,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -13,6 % | 2024: -28,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 28,0 % | 2024: 30,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 4 | 0 | 24 700 | 143 671 | 72 188 | 70 116 |
| Puhaskasum | -391 | -937 | -457 | -340 | 3 225 | 801 | 3 535 |
| Käibevara | 10 126 | 10 407 | 14 897 | 15 624 | 10 585 | 4 104 | 11 152 |
| Põhivara | 118 | 229 | 338 | 68 | 487 | 1 064 | 497 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 244 | 10 636 | 15 235 | 15 692 | 11 072 | 5 168 | 11 649 |
| Kohustised kokku | 7 377 | 7 377 | 11 038 | 11 038 | 3 078 | 400 | 5 182 |
| Omakapital | 2 867 | 3 259 | 4 197 | 4 654 | 7 994 | 4 768 | 6 467 |
| Kasumimarginaal | – | -23 425,0 % | – | -1,4 % | 2,2 % | 1,1 % | 5,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 126 € · 98,8 %
- Põhivara 118 € · 1,2 %
- Pikaajalised kohustised 7 377 € · 72,0 %
- Omakapital 2 867 € · 28,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 72,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKurekella tee 9, Randvere küla, 74016
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10116329 / 7
-
25.06.2018Muutmiskanne Ä 10116329 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10116329 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10116329 / 4
-
02.11.2011Muutmiskanne Ä 10116329 / 3
-
25.10.2011Muutmiskanne Ä 10116329 / M1
-
05.03.2008Muutmiskanne Ä 116329 / 2
-
25.02.2008Esmakanne Ä 116329
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |