CleanPoint OÜ
Registrisse kantud 11473380CleanPoint OÜ (registrikood 11473380) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Üksnurme küla, tegevusala mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46151). 2025. aasta müügitulu oli 400 757 eurot ja puhaskasum 2 448 eurot, bilansimaht 163 441 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Meelis Kõiv. Juhatuse liige on Meelis Kõiv. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.02.2008 (18 a 7 k) · Sepa tee 6, Üksnurme küla, 75513
Registriandmed KMKR EE101216515 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101216515
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mööbli, kodutarvete ja rauakaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,6 % | 2024: -4,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 3,0 % | 2024: -18,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,5 % | 2024: 46,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | +27,2 % | 2024: +1,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 757 | 315 127 | 309 184 | 328 427 | 255 326 | 269 231 | 293 973 |
| Puhaskasum | 2 448 | -14 889 | 356 | -11 934 | -20 176 | 21 552 | 468 |
| Käibevara | 117 729 | 125 644 | 114 987 | 89 691 | 79 064 | 119 437 | 96 087 |
| Põhivara | 45 712 | 48 277 | 50 843 | 53 408 | 55 973 | 53 585 | 56 150 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 163 441 | 173 921 | 165 830 | 143 099 | 135 037 | 173 022 | 152 237 |
| Kohustised kokku | 80 895 | 93 823 | 70 843 | 48 468 | 28 472 | 46 281 | 47 048 |
| Omakapital | 82 546 | 80 098 | 94 987 | 94 631 | 106 565 | 126 741 | 105 189 |
| Kasumimarginaal | 0,6 % | -4,7 % | 0,1 % | -3,6 % | -7,9 % | 8,0 % | 0,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 117 729 € · 72,0 %
- Põhivara 45 712 € · 28,0 %
- Lühiajalised kohustised 68 556 € · 41,9 %
- Pikaajalised kohustised 12 339 € · 7,5 %
- Omakapital 82 546 € · 50,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 28,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 756 € | 6 823 € | 123 820 € | 2 |
| II kv 2026 | 8 243 € | 5 379 € | 87 395 € | 3 |
| I kv 2026 | 11 819 € | 5 615 € | 63 976 € | 3 |
| IV kv 2025 | 17 001 € | 8 010 € | 108 527 € | 3 |
| III kv 2025 | 20 362 € | 9 845 € | 106 710 € | 4 |
| II kv 2025 | 15 723 € | 11 415 € | 91 070 € | 5 |
| I kv 2025 | 18 609 € | 8 304 € | 103 401 € | 6 |
| IV kv 2024 | 8 472 € | 8 358 € | 66 851 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 252 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 274 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 36,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 41 273 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 187 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 894 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- RIIGIKANTSELEI · maksed 1 757 €
- Põhja-Tallinna Noortekeskus · maksed 1 137 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubPakume eritellimusel klaaslahendusi: klaasseinad, klaasuksed ja erilahendused. Nõustamine, mõõdistus, tootmine ja paigaldus ühest kohast.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10116478 / 10
-
05.11.2021Muutmiskanne Ä 10116478 / 9
-
12.05.2021Muutmiskanne Ä 10116478 / 8
-
24.09.2018Muutmiskanne Ä 10116478 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10116478 / 6
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10116478 / 5
-
22.04.2015Muutmiskanne Ä 10116478 / 4
-
10.01.2012Muutmiskanne Ä 10116478 / 3
-
15.01.2010Toimiku dokumentide kontroll Ä 116478 / M2
-
19.11.2009Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 116478 / M1
-
18.03.2008Muutmiskanne Ä 116478 / 2
-
29.02.2008Esmakanne Ä 116478
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 26.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |