Osaühing Trendmaster
Registrisse kantud 11473948Osaühing Trendmaster (registrikood 11473948) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 3 625 888 eurot ja puhaskasum 54 900 eurot, bilansimaht 900 125 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Indrek Koppel. Juhatuse liige on Indrek Koppel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.03.2008 (18 a 7 k) · Kibuvitsa tn 20a, Tallinn, 10613
Registriandmed KMKR EE101241438 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101241438
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 2024: 5,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,3 % | 2024: 60,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 35,2 % | 2024: 42,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,4 |
| Müügitulu kasv | +14,9 % | 2024: +8,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +23,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 625 888 | 3 155 871 | 2 906 176 | 1 555 220 | 1 544 485 | 1 250 852 | 1 260 138 |
| Puhaskasum | 54 900 | 164 144 | 39 822 | 10 003 | 24 512 | -122 954 | 24 244 |
| Käibevara | 292 876 | 311 501 | 565 020 | 177 789 | 175 873 | 279 740 | 345 910 |
| Põhivara | 607 249 | 316 678 | 179 166 | 107 193 | 72 701 | 134 380 | 170 712 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 900 125 | 628 179 | 744 186 | 284 982 | 248 574 | 414 120 | 516 622 |
| Kohustised kokku | 583 409 | 358 862 | 627 013 | 200 637 | 174 232 | 364 290 | 343 839 |
| Omakapital | 316 716 | 269 317 | 117 173 | 84 345 | 74 342 | 49 830 | 172 783 |
| Kasumimarginaal | 1,5 % | 5,2 % | 1,4 % | 0,6 % | 1,6 % | -9,8 % | 1,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 292 876 € · 32,5 %
- Põhivara 607 249 € · 67,5 %
- Lühiajalised kohustised 259 301 € · 28,8 %
- Pikaajalised kohustised 324 108 € · 36,0 %
- Omakapital 316 716 € · 35,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 2 873 528 €
-
43411 Katusetööd 752 360 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 129 312 € | 72 106 € | 1 001 654 € | 28 |
| II kv 2026 | 72 527 € | 66 832 € | 772 676 € | 26 |
| I kv 2026 | 122 488 € | 67 730 € | 761 999 € | 27 |
| IV kv 2025 | 142 487 € | 74 065 € | 1 165 674 € | 25 |
| III kv 2025 | 136 319 € | 73 471 € | 1 011 215 € | 27 |
| II kv 2025 | 68 066 € | 55 529 € | 705 524 € | 26 |
| I kv 2025 | 114 143 € | 52 173 € | 1 084 048 € | 23 |
| IV kv 2024 | 99 579 € | 54 592 € | 916 680 € | 22 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 43 104 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 24 035 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 55,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 333 885 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 651 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Indrek Koppel
- Baltic Promotions OÜ Tegelik kasusaaja
- Kopelson OÜ Osanik
- T19 ÄRIMAJA OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 3 536 |
| Müük avalikule sektorile | 95 508 | 109 369 |
| Toetused kokku | 0 | 3 536 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Läänemaa Haigla · maksed 84 374 €
- Kaitseliit · maksed 4 960 €
- Hiiumaa Vallavalitsus · maksed 2 372 €
- SA Hiiumaa Haigla · maksed 1 984 €
- AS Hoolekandeteenused · maksed 1 818 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10116560 / 8
-
01.02.2019Muutmiskanne Ä 10116560 / 7
-
14.01.2019Muutmiskanne Ä 10116560 / 6
-
17.12.2018Muutmiskanne Ä 10116560 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10116560 / 5
-
30.11.2017Muutmiskanne Ä 10116560 / 4
-
15.10.2012Muutmiskanne Ä 10116560 / 3
-
22.05.2008Muutmiskanne Ä 116560 / 2
-
04.03.2008Esmakanne Ä 116560
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |