Heimdal Osaühing
Registrisse kantud 11480196Heimdal Osaühing (registrikood 11480196) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Aa küla, tegevusala ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine (EMTAK 71121). 2025. aasta müügitulu oli 10 919 eurot ja puhaskasum -3 892 eurot, bilansimaht 10 577 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raul Ošur. Juhatuse liige on Raul Ošur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.02.2008 (18 a 7 k) · Koidu, Aa küla, 43311
Registriandmed KMKR EE101221403 · osakapital 40 000 EEK · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101221403
- Osakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -35,6 % | 2024: -27,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -37,1 % | 2024: -15,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 2024: 93,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 73,9 | 2024: 10,6 |
| Müügitulu kasv | +35,7 % | 2024: −59,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +5,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 919 | 8 045 | 19 686 | 14 347 | 6 040 | 8 390 | 2 450 |
| Puhaskasum | -3 892 | -2 213 | 1 619 | 2 157 | 61 | 7 721 | 1 201 |
| Käibevara | 6 872 | 10 856 | 12 361 | 14 523 | 12 158 | 11 330 | 3 122 |
| Põhivara | 3 705 | 4 540 | 5 807 | 447 | 934 | 1 422 | 1 909 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 577 | 15 396 | 18 168 | 14 970 | 13 092 | 12 752 | 5 031 |
| Kohustised kokku | 93 | 1 020 | 1 579 | 0 | 279 | – | – |
| Omakapital | 10 484 | 14 376 | 16 589 | 14 970 | 12 813 | 12 752 | 5 031 |
| Kasumimarginaal | -35,6 % | -27,5 % | 8,2 % | 15,0 % | 1,0 % | 92,0 % | 49,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 872 € · 65,0 %
- Põhivara 3 705 € · 35,0 %
- Lühiajalised kohustised 93 € · 0,9 %
- Omakapital 10 484 € · 99,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 73,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 940 € | 353 € | 2 910 € | 0 |
| II kv 2026 | 645 € | 0 € | 3 065 € | 0 |
| I kv 2026 | 215 € | 0 € | 1 025 € | 0 |
| IV kv 2025 | 266 € | 0 € | 1 480 € | 0 |
| III kv 2025 | 282 € | 282 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 513 € | 282 € | 4 899 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 322 € | 754 € | 7 645 € | 0 |
| IV kv 2024 | 317 € | 0 € | 1 590 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 313 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 118 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 32,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 970 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKoidu, Aa küla, 43311
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.02.2025Muutmiskanne Ä 40021077 / 6
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 40021077 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 40021077 / 4
-
05.12.2017Muutmiskanne Ä 40021077 / 3
-
02.09.2016Muutmiskanne Ä 40021077 / 2
-
08.03.2012Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 40021077 / M2
-
16.11.2011Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 40021077 / M1
-
20.02.2008Esmakanne Ä 21077
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 20.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 24.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 12.09.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |