OÜ Norm
Registrisse kantud 11494235OÜ Norm (registrikood 11494235) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 14 263 eurot ja puhaskasum 1 605 632 eurot, bilansimaht 2 328 228 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Peteri Grauen. Juhatuse liige on Peteri Grauen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.05.2008 (18 a 5 k) · Loode tn 7, Keila linn, 76607
Registriandmed KMKR EE101650540 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101650540
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11 257,3 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 99,8 % | 2024: 60,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,1 % | 2024: 15,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,0 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: −100,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +44,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 14 263 | 0 | 871 | 780 | 489 | 2 237 | 15 300 |
| Puhaskasum | 1 605 632 | 111 515 | 11 031 | 67 406 | 67 319 | -7 162 | 71 842 |
| Käibevara | 254 076 | 45 742 | 7 751 | 4 037 | 47 834 | 31 757 | 1 076 884 |
| Põhivara | 2 074 152 | 1 162 197 | 1 128 440 | 1 030 600 | 1 030 600 | 1 000 000 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 328 228 | 1 207 939 | 1 136 191 | 1 034 637 | 1 078 434 | 1 031 757 | 1 076 884 |
| Kohustised kokku | 719 494 | 1 022 837 | 1 062 604 | 926 814 | 966 017 | 986 658 | 952 623 |
| Omakapital | 1 608 734 | 185 102 | 73 587 | 107 823 | 112 417 | 45 099 | 124 261 |
| Kasumimarginaal | 11 257,3 % | – | 1 266,5 % | 8 641,8 % | 13 766,7 % | -320,2 % | 469,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 254 076 € · 10,9 %
- Põhivara 2 074 152 € · 89,1 %
- Lühiajalised kohustised 50 494 € · 2,2 %
- Pikaajalised kohustised 669 000 € · 28,7 %
- Omakapital 1 608 734 € · 69,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 89,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 273 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 73 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 14 263 € | 0 |
| I kv 2025 | 5 677 € | 6 910 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 91 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Peteri Grauen
- Mittetulundusühing Spordisemu Tegelik kasusaaja
- Norm KV OÜ Juhatuse liige
- Eesti Takistuskrossi Liit Juhatuse liige
- UGR varad OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLoode tn 7, Keila linn, 76607
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Keila linn 99,8 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.09.2023Muutmiskanne Ä 30035543 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30035543 / 7
-
18.07.2023Muutmiskanne Ä 30035543 / M2
-
10.07.2023Muutmiskanne Ä 30035543 / M1
-
14.02.2019Muutmiskanne Ä 30035543 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 30035543 / 5
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30035543 / 4
-
18.06.2014Muutmiskanne Ä 30035543 / 3
-
07.10.2011Muutmiskanne Ä 30035543 / 2
-
13.05.2008Esmakanne Ä 35543
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 03.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |