Naruto OÜ
Registrisse kantud 11496814Naruto OÜ (registrikood 11496814) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Pala küla, tegevusala muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine (EMTAK 25221). 2025. aasta müügitulu oli 825 869 eurot ja puhaskasum 8 510 eurot, bilansimaht 861 107 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksandr Šjuts. Juhatuse liikmed on Aleksandr Šjuts, Vladimir Šjuts. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.05.2008 (18 a 5 k) · Tagoma, Pala küla, 49426
Registriandmed KMKR EE101280004 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101280004
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 2024: -0,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,0 % | 2024: -0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 2024: 94,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 13,3 | 2024: 4,5 |
| Müügitulu kasv | −14,6 % | 2024: −5,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 825 869 | 966 640 | 1 025 581 | 1 156 179 | 844 171 | 656 693 | 718 609 |
| Puhaskasum | 8 510 | -7 275 | 84 471 | 198 096 | 220 190 | 35 584 | 31 990 |
| Käibevara | 195 561 | 227 896 | 221 746 | 161 231 | 235 355 | 206 042 | 187 477 |
| Põhivara | 665 546 | 661 122 | 695 882 | 700 589 | 564 123 | 287 718 | 303 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 861 107 | 889 018 | 917 628 | 861 820 | 799 478 | 493 760 | 490 477 |
| Kohustised kokku | 14 711 | 51 133 | 30 655 | 59 318 | 195 072 | 101 578 | 111 119 |
| Omakapital | 846 396 | 837 885 | 886 973 | 802 502 | 604 406 | 392 182 | 379 358 |
| Kasumimarginaal | 1,0 % | -0,8 % | 8,2 % | 17,1 % | 26,1 % | 5,4 % | 4,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 195 561 € · 22,7 %
- Põhivara 665 546 € · 77,3 %
- Lühiajalised kohustised 14 711 € · 1,7 %
- Omakapital 846 396 € · 98,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 13,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 77,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
25221 Muude metallpaakide, -reservuaaride ja -mahutite tootmine põhitegevus 814 624 €
-
49411 Kaubavedu maanteel 11 245 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 785 € | 20 636 € | 117 240 € | 13 |
| II kv 2026 | 64 609 € | 19 421 € | 500 207 € | 13 |
| I kv 2026 | 33 623 € | 24 263 € | 179 805 € | 13 |
| IV kv 2025 | 36 063 € | 19 842 € | 319 731 € | 14 |
| III kv 2025 | 32 855 € | 34 076 € | 236 627 € | 13 |
| II kv 2025 | 43 187 € | 27 997 € | 400 125 € | 11 |
| I kv 2025 | 43 426 € | 35 534 € | 186 902 € | 12 |
| IV kv 2024 | 31 439 € | 28 332 € | 252 841 € | 12 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 262 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 879 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 94,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 39 080 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 018 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Peipsiääre vald 846 396 €
- 9. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Peipsiääre vald 1,0 %
- 9. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Peipsiääre vald 75 079 €
- 10. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Peipsiääre vald 825 869 €
- 15. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Peipsiääre vald 774 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 873 | 6 383 |
| Müük avalikule sektorile | 6 336 | 7 503 |
| Toetused kokku | 1 873 | 6 383 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Sisekaitseakadeemia · maksed 5 109 €
- Eesti Töötukassa · toetus 1 873 €
- SA Peipsiveere Hooldusravikeskus · maksed 1 228 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20041412 / 7
-
15.03.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20041412 / 6
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 20041412 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20041412 / 4
-
19.11.2012Muutmiskanne Ä 20041412 / 3
-
16.12.2011Muutmiskanne Ä 20041412 / 2
-
12.05.2008Esmakanne Ä 41412
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 29.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 13.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |