Lafrant OÜ
Registrisse kantud 11499020Lafrant OÜ (registrikood 11499020) on 2008. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon (EMTAK 74121). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -2 362 eurot, bilansimaht 3 119 eurot. Juhatuse liige on Anton Tarasewicz. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.07.2008 (18 a 3 k) · Valgevase tn 9b/3, Tallinn, 10414
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Graafiline disain ja visuaalne kommunikatsioon
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -154,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -75,7 % | 2024: -28,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −75,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 012 | 4 185 | 330 | 4 973 | 4 940 | 3 500 |
| Puhaskasum | -2 362 | -1 566 | 2 334 | -359 | -3 407 | 2 778 | 2 221 |
| Käibevara | 1 294 | 3 224 | 3 864 | 1 725 | 3 589 | 6 501 | 3 644 |
| Põhivara | 1 825 | 2 257 | 3 183 | 2 988 | 1 483 | 1 978 | 2 057 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 119 | 5 481 | 7 047 | 4 713 | 5 072 | 8 479 | 5 701 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 3 119 | 5 481 | 7 047 | 4 713 | 5 072 | 8 479 | 5 701 |
| Kasumimarginaal | – | -154,7 % | 55,8 % | -108,8 % | -68,5 % | 56,2 % | 63,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 294 € · 41,5 %
- Põhivara 1 825 € · 58,5 %
- Omakapital 3 119 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 58,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.04.2026Muutmiskanne Ä 20041763 / 9
-
30.03.2026Muutmiskanne Ä 20041763 / M2
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 20041763 / 8
-
16.09.2020Muutmiskanne Ä 20041763 / 7
-
25.04.2018Muutmiskanne Ä 20041763 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20041763 / 5
-
20.10.2014Muutmiskanne Ä 20041763 / 4
-
22.12.2011Muutmiskanne Ä 20041763 / 3
-
30.06.2011Muutmiskanne Ä 20041763 / 2
-
07.07.2008Esmakanne Ä 41763
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 20.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 22.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |